90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

niqi

ahojte tak ja mam dneska uhlohydraty na obed som si dala tie polystyreny s cokoladou a teraz na veceru newjem co medzi tym som mala este jablko,dako nieosm ani hladna asi len daky salat

kiarusenka1

meduska ja ti verim, mna dnes trapi to iste ..mam brucho nafuknute a stale mi v nom bucha a tak :( ja som citala o mtej miralle ze nie je moc dobra , radsej by som chcela yasminelle, yadine alebo niaku novu yaz

meduska

ja mam belaru-antiku - odkedy drzim tu dietu-mam uplne posahany zaludok-vecer som nafuknuta ako balon a rano ma strasne prezenie-aj som citala knihu a nic take tam nepisu-je tam iba o tom-ze organizmus treba naucit na taketo stravovanie-o uprave metabolizmu-ale ze budem mat rpi tom take stavy-to som necakala-myslela som, ze to prejde - ale dnes som sa normalne najdela a je pokoj

kiarusenka1

ahoj meduska, aj ja mam hnacku:(( ach jaj ... teraz este aj starosti s antikocepciou idem si dat a dr mi predpisala mirelle ale zeny ne nete sa stazuju a nechcu ju tak sa bojim aj toho

meduska

dnes som to nezvladla - potrebovala som sa normalne najest . . . stale mam nafuknute brucho, hnacky a neviem preco-zaludok mam uplne v prdeli

gretka

kiarusenka, prepac, to som nevedela, ze je to ex...a s tym uh dnom si to vobec nepokazila, ten den je taky naoko nedietny

anavi

ahojte...tak mne sa celkom dari no...idem za chvilku si spravit spagetky s takou omˇackou paradajkovou olivami a kapari a asi si tam dam aj kukuricu a trolinku syru lebo inac by som to asi nezvladla...mnam sa uz tesim a na veceru asi to iste ale menej...nemam tvoriveho ducha a chcem sa opytat ci v ovocny den by som si mohla dat detsku vyzivu...hmm? dakujem za odpoved...pekny den prajem vsetkym...a dnes vecer fitko...

kiarusenka1

neislo mi sa prihlasit tak som sa podpisala kiarusenka1...niqi dakujem... dnes mam ovocny den a rano bohuzial som nemala ovocie a isla som do prace tak jogurt som zjedla :( je to zle ..musim si to zariadit inak

kiarusenka

baby, asi som to dnes pokaslala fajnovo.....mala som uhlo den a na veceru som si dala trocha cajoveho peciva a na obed pizzu s kecupom :( takto nic neschudnem

Najčítanejšie články