Vysoký cholesterol

annertete

iherb.co Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Cholesterol Support jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

fiaia

pre upresnenie, cholesterol je vysoky, tam kde su problem s cievami, to znamena . ze sa snazi liecit cievy a teda sa usadzuje Tolko, aky velky problem je

fiaia

pozerala som jedno video od lekara - celostna medicna Jerzy Zieba, kde hovori, ze cholesterol sa usadzuje tam kde su nejake problemy s cievami napr. zapaly a ze cholesterol ma vlastne ochrannu alebo liecivu funkciu. Spominal tam, ze ak niekto uziva vit. D kvoli vapniku, tak by mal uzivat aj vitamin K2. D zadrziava vapnik v tele, ale sa nestara, kde ten vapnik ide, a vit. K2 ho cielene posiela do kosti. Nemam casu o tom moc pisat, idem do prace, ale ak rozumiete troche po polsky, tak si hodte do youtube Jerzy Zieba cholesterol...velmi zujimave.

KapitanMarko

Rady pre zníženie cholesterolu:
- obmedzenie nezdravej stravy (najmä živočísnych tukov)
- zníženie nadváhy
- vylúčenie alkoholu a cigariet
- dostatok pohybu
Rizikové takisto môžu byť dlhotrvajúce ochorenia spojené so štítnou žlazou, pečeňou alebo ladvinami...
Dalo by sa tu toho vypisovať mnoho, ale dôležité je pochopiť podstatu tohto ochorenia. Pre kompletné informácie o faktoroch ovplyvňujúcich zvýšený cholesterol odporúčam prečítať článok: prirodna-liecba.sk

Martin54

Ahoj :-) Veľmi účinné sú aj artičoky, prípadne v kombinácii s čiernou redkovkou -odkaz odstránený- :-)

0vecka

cylinder ukludni sa tie hranice sa posuvaju oboma smermi... j ana tom nic zvlasneho nevidim. Sam beriem takto lieky ktore by som pred 2006 nepotreboval... naopak ine nedostanem ale v roku 2009 by som ich uz dostal

JohnP

Ahojte, chci se podělit o svou zkušennost s vyšším cholesterolem. Je mi 36 let, vážím 85kg a měřím 180cm (nejsem nijak tlustý :) ) a byl mi zjištěn vyšší cholesterol 6,2. Sice jsem sportovně aktivní (posilovna a běh), ale rád si dám pivko a nezdravé jídlo (hamburger, hranolky, smažený jídlo) a nejím ryby a ani moc ovoce a zeleniny. Tato hodnota mě vylekala, proto jsem změnil jídelníček (ryby - na svačinku tuňák 2x týdně, tresku o weekendu v troubě upečenou, ovoce, zeleninu). Dále jsem si koupil v lékárně produkt Omega IQ Duo (rybí tuk a lecitin), což mi pomohlo asi úplně nejrychleji. Samozřejmě dále jsem aktivní ve sportování.
Po 20 dnech jsem absolvoval další odběry a celkový cholesterol klesnul na hodnotu 4.8 !! Prostě bomba, dobré stravování je zkrátka velmi důležité. Držím vám všem palce, ať se daří cholesterol udržet v normě :).