Vysoký cholesterol

soffa

a potom kde je nase zdravotnictvo,ked lekarka uz pri hodnote 5.7 pise lieky.ved to neide z jej penazi!!!je to normalne????asi nie.niekedy bol cholesterol normalny do 7. Teraz vdaka firmam co ryzuju na liekoch ,hovori sa tomu "zevraj"farmaceuticke firmy" ma byt hodnota do 5.5...no co zisk je zisk.neprehanaj to nie je to nic vazne.by sa zaujimalo z coho ma tvoja lekarka osvedcenie;DDDD

ansy

kto vie viac o ucinnosti Chitostanu a Konjugovanej kyseliny linolovej? Docitala som sa, ze pomahaju pri znizovani zleho cholesterolu, ale nikto to tu nespominal, preto som si nie ista, ci je ucinok naozaj vyrazny a ci sa daju kupit bezne v lekarnach a v akych formach? Len kapsule? Dakujem za odpoved

monca1988

ja môžem poradiť ako sa zbaviť vysokého cholesterolu - sú to tablety (kapsule)-90 %-tná vstrebateľnosť, ktoré účinne pomáhajú - po zjedení krabičky, dvoch - sama doktorka bude šokovaná výsledkami (len príjemne) aj ty

len mi napíš na e-mail

marieanna

Ahoj Janka,
môj manžel mal cholesterol 5.93 v októbri 2010.
Užíval 95%-tné aloe vera s broskyňou a keď mu robili kontrolné laborky 8.6.2011, mal cholesterol 3,11. Toto aloe má veľmi príjemnú chuť, chodila som mu z toho upíjať. Aj malým deťom chutí.
Viem o veľmi nízkych cenách týchto výrobkov.
marie.anna53@gmail.com

lulu22

Ja som tiež mala nedávno zvýšenú hladinu cholesterolu.. v októbri mi zistili okolo 5,6 a doktorka mi povedala, nech držím dietu, dala mi aj taký jedálniček, čo by som jesť nemala.. a pritom ja sa takým nezdravým veciam vyhýbam, resp. ich jem len výnimočne. a že sa mám viac hýbať :D (pritom milujem šport).. no a na kontrolu som išla o tri mesiace..a kupodivu mi zistili, že sa mi zvýšil na 7,14. hm, takže som to asi nemala z jedla, ani z málo pohybu.. asi stres z práce, či genetika(?)..viem len o mojej babke, že má vysoký chol.. a tak som si nastavila taký jedálniček, kedy som denne zjedla 2jablká, kupila som si tablety 3omega mastné kyseliny, každý druhý deň som športovala, namiesto zemiakov som si dala radšej ryžu, vyhýbala som sa sladkému, objavila som ovocie goji, ktoré znižuje chol, pila som čaj z veroniky lekárskej-samozrejme sušená kúpená v lekárni..a prestala som stresovať.a po ďalších troch mesiacoh mám výsledky znížené na 4,16. :)) a tiež ma najprv strašila liekmi na cholesterol, ale keďže sa mi znížil, tak si to mám udržovať životosprávou ako doteraz.

RNG

Cholesterol znizujuce lieky, statiny, nie su ani zdaleka tak uspesne a ovela skodlivejsie, nez sa povodne uvadzalo pri dlhotrvajucom pouzivani.
A nikdy sa nedokazalo, ze znizuju celkove pocet umrti .
Na znizenie cholesterolu si ucinnejsie a uplne neskodne potravinove doplnky ako Policosanol(20 az 40 mg) a Red yeast rice(2 x 500 mg). Oba znacne znizia LDL a zvysia HDL. Ucinok sice nie je premanentny, ale ovela dlhsi, nez so statin drogami. Kedze sa jedna ale o neskodne potravinove doplnky, ich dlhodobe branie nesposobuje skody, ako branie roznych neprirodzenych syntetickych zamorujucich chemikalii.
Viac okolo cholesterolu najdene cez Google.sk zadanim rng, cholesterol

borovica

To nie je až taký vysoký , aby si musela užívať lieky. Ja som mala až vyše 8 a znížila som ho úpravou stravy, viacej ovocia, zeleniny a užívam omega kyseliny a lecitín a pijem čaj na cholesterol a teraz ho mám 5. Chceli mi dať lieky no odmietla som ich užívať. Držím palce.

Erika-ba

Jednoduche a priame rady ako znizit hladinu cholesterolu najdes aj tu. Posielam ti 2 dobre clanky:
Clanok 1: -odkaz odstránený-
Clanok2: -odkaz odstránený-
Drzim palce, cholesterol sa da krasne napravit zmenou zivotospravy, takze sa nemas coho bat.