Vysoký cholesterol

ldlka

katusa, v pripade tvojej dcery nema zmysel ju tyrat striktnymi dietami typu makrobiotika, jednoducho GENY NEOKLAMES. Su deti, co uzivaju rozne typy liekov odmalicka, a predsa ziju a ziju lepsie, nez keby tie lieky neuzivali. Mozes jej lieky nedavat, ale nesmies sa cudovat, ked v 30ke dostane infarkt aj napriek zdravej strave.

katusa99

ďakujem Mire, ale musim sa priznať,že si neviem predstaviť,že by dcéra nejedla mliečne výrobky,lebo je veĺmi vyberavá a zje máločo a keď už nechce nič,tak si dá aspon jogurt a v škole jej stravu ovplyvniť neviem...majú tam aj desiate aj obedy v rámci klasických noriem.nútila som ju jest vlákninu,ale psylium ju napína a neznesie jeho konzistenciu.jediné čo zje je rybí olej....skúšli sme aj jablčný ocot,ale to bolo trápenie.pozná niekto niečo super učinné?ďakujem

radca

Strava ma len minimalny vplyv na hladinu cholesterolu. Dokonca su mastne jedla z casu na cas potrebne, aby sa zlcnik dostatocne vyprazdnil. Ich nedostatok moze dokonca tento problem vyvolat.

mira

Prejdite na rastlinnú nemastnú stravu bez mlieka a mliečnych výrobkov i vajec. Bielkoviny zo strukovín a nebrúsených obilnín vám budú stačiť. Po mesiaci si môžete dať 2 x týždenne rybu a trochu panenského oleja, semienok. Stav sa upraví a dieťa ušetríte od celoživotného zaťaženia od brania liekov.

delphia

zial, budes musiat jej lieky davat, nakolko ona nema vysoky cholesterol od zleho stravovania, ale ma geneticky kod- a jednoducho aj keby sa stravovala neviem ako dietne, cholesterol nikdy nebude v medziach normy. neviem povedat ake su vedlajsie neziaduce ucinky tych liekov na zniz. chol., ale realnou hrozbou pri neliecenom cholest. su vazne srdcocievne ochorenia az s fatalnym koncom.