Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Arial

A o čom ste sa preboha rozpravali pri operácii? ja si to neviem predstaviť. Budu sa ma na všeličo vypytovať? Aby som nemyslela na tu operáciu?

Arial

Mna tiež bude operovať dr Maršal v Trnave on je tam iba na tej klinike myslim. Ale zdalo sa mi to tam take trošku divne vôbec to nevyzeralo ako nemocnica alebo som si to tak nejak predstavovala. Nikde nikoho okrem takeho mileho človeka čo ma zapisoval a jedna sestrička a doktor. A operačka hneď z ambulancie, no dobre. Tam tie ostatne dvere su asi izby či nie? Pre tých čo su po celkovej anasteze.
A mohla si normalne chodiť hneď po operácii? Alebo si tam chvilku niekde ležala aby si sa spametala? Či to si išla hneď domou? Netočila sa ti hlava?
A dali ti aj oblbovačku pred operáciou? alebo take niečo? Prepač že sa toľko pýtam ale som rada že sa to môžem popýtať niekoho kto tam už bol :-)

kateB

Arial, tak to ti aspon nebude teplo, ked ides v decembri. no mna bolelo iba to ked mi daval inekcie a po operacii ma nic nebolelo, iba som mala taky divny pocit ako keby som mala hlavu tazsiu. a aky doktor ta bude operovat? mna operoval marshal-taky ciernovlasy. celu operaciu sa so mnou rozpravali. drzim palce :D

Arial

Ja mam 25 rokov a idem až v decembri keď budeme mať v práci 3 týždne dovolenku, tak to chcem takto využiť. Takže budem mať cele Vianoce obviazanú hlavu :-)
Niekde som čítala že jedna baba mala aj modriny až na krku z toho a aj bolesti tak neviem ako to bude u mňa.
A tu čelenku akú širokú potrebujem? Asi 5cm? Alebo takú ešte širšiu som videla asi 10cm?
A aj sa s tebou rozpravali pri operácii? A ten doktor je celkom milý taky kludný :-)

kateB

pre Arial
no tak :D vôbec sa necudujem ze mas tolko otazok. ked som tam isla tak som mala oblecenu bluzku a spraveny cop. ziadne papuce. prisla som tam spravila konzultaciu a hned mi to isli urobit. trvalo to asi hodinu a pol, po operaci som sa preziekla(oni mi dali taku zelenu bluzu)a sla som domov. ja som ziaden ibalgin neuzivala a ani mi ziadne lieky tam nedavali. potom som sla na prevez a si o tyzden(to sa s nimi dohodnes)a o dalsi tyzden mi dali dolu obvazy a potom na dalsi tyzden zasa stichy(mam pocit ze to bolo takto, uz si to presne nepamatam).ziaadne modriny, alebo nieco podobne mi nezostalo. zatial som spokojna, aj ked sa stale trochu bojim aby sa mi nevratili spat :D na kontrolu sa tam uz nechystam-iba ak by sa nieco stalo alebo tak, ale zatial nemam dôvod. a kedy mas naplanovanu operaciu? a kolko mas rokov?

Arial

kateB ešte by som sa ťa chcela opýtať, či si mala aj nejake modriny napr na krku..., a mala si bolesti po operácii? Aj tabletky napr Ibalgin si musim zobrať so sebou? Alebo mi tam daju?

Arial

KateB dik za info už som tam objednana :-) ale ja som tam bola na konzultacii, nebola som si ista či mi daju termin aj bez toho aby ma chirurg videl. Tiež budem platiť 500 eur. Už sa tešim ešte si musím zohnať tú čelenku. A čo všetko si si tam so sebou zobrala na tie dve, tri hodiny? :-) pyžamo asi netreba, však? Iba papuče určite aj nejake sponky? Mam toľko otazok :-) A operovali ťa hneď ako si prišla? alebo za nejaku pol hodinku? A tam ti už nerobili žiadne vyšetrenia? A inak si zatial spokojna s vysledkom?
Máš prísť ešte na kontrolu niekedy?