Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

hollerkoc

mne odmalicka hovorili uchana a tak podobne lebo mi dost odstavali usi a nasi s tym nic nerobili a ako naschval ma ete strihali nakratko vrrrr. ked som bola starsia uz som to riesila operaciou. nastastie dopadla super a mam konecne usi ako clovek :) bola som v ruzinove a lekar bol ok,po zakroku som samozrejme bolest citila, ale dalo sa to vydrzat. uci som mala citlive asi mesiac a musela som si davat pozor co robim. celkovo sa mi to dost dobre hojilo, mozno aj preto, ze mi lekar povedal, ze by som mala zivat wobenzym, vraj mi to ulahci hojenie po operacii, a stalo sa :) dnes mam pekne usi a nelutujem.

kateB

Arial, u mna to bolo teda dosť podobné, tiez ma uši boleli na dotyk, myslim ze este take dva tyzdne a uz to budes mat lepsie, ale davaj si v noci stale pozor. Na tej kontrole som uz nebola, povedal, ze tam uz nemusim chodit iba ak nastane najaky problem. To dievca vlastne nie je kamaratka, to je take dievca co si citala nase príspevky :D a napisala mi....asi pojde aj ona k marsalovi, celkom pekny, ze? .D

Arial.

Ahoooj KateB ja som bolesti mala po operácii hneď ako mi prestala učinkovať anesteza ale to bolo skôr take štipanie ani nie bolesť ale davala som si tabletky.
A inak zda sa mi, že sa mi uši asi o 3mm odlepili od hlavy teraz su už take ako som chcela oni boli z toho obväzu take pritiahnute. Mam tri týždne od operácie ale uši ma na dotyk dosť bolia ani na boku spať nemôžem, teba kedy už neboleli na dotyk?
Ta tvoja kamaratka ide tiež k Maršalovi?
A odpovieš mi prosim ťa na tu otazku nižšie čo som sa ťa pýtala o tej kontrole?

kateB

Arial, no prečítala som si to až teraz. Som šťastná, ze ty si šťastná a spokojná :D
Nemala si nejaké väčšie bolesti?
No to dúfam, že to nie sme my z tých 100. spomínas,že mas usi moc blízko hlavy aj mne sa to najprv zdalo ked som si ich zbadala, ale to je o tom zvyku. Mne sa aj trochu posunuli po case a je to take prirodzenejsie, aj ked niekedy mam taky pocit, že by som ich chcela mať viacej k hlave. Ale to si už nahovaram. Vieš co, dokonca som na to nahovorila dalsie dievča, čo ide na operaciu už tento tyzden. Napis ako sa mas, pa

Luculienočka

Ahojte, ja už dlhšiu dobu rozmýšľam nad plastikou uší. Mohli by ste mi povedať, koľko to stojí aj s inými nákladmi okolo toho? Ďakujem. :)

Arial.

KateB chcem sa ťa opýtať, či ani tebe už nekazal prísť na kontrolu ako ti dal dolu obväz. Viem, že si spominala, že sa tam už nechystaš na kontrolu ale chcem vedieť či ti vravel že možeš prisť alebo maš prisť, napr po dvoch mesiacoch. Mne nič nevravel ani to že možem prisť ak by bol nejaky problem, alebo by sa mi niečo nepozdavalo. To asi zabudol lebo sa to zvykne hovoriť. Inak som veeeľmi spokojna s vysledkom operácie.

Arial.

To maš z toho obväzu oni sa ti ešte povolia a si o tri mm. Aj mne sa zdali velmi k klave keď som sa tam pozrela do zrkadla ale teraz su uplne super.

seecret

no neviem ako to bude ved uvidim zajtra:)No asi to tak aj bude ze kazdy doktor ma iny system....Inak dosť ma to svrbí to je asi tým že sa mi to hojí....A uši sa ti potom odlepili aspon trošku od hlavy???Lebo ja ich mam ,,prilepene k hlave,,

Arial.

Secret mne vyberal stehy po dvoch týždňoch.
Tebe asi ešte na jeden týždeň potom obviažu hlavu či nie? Ty si u koho bola? Každy chirurg ma tušim iny system :-)