Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

miso

nazdar.mne ako chalanovi tiez odstava-len jedno:-)na zakladke som s tym mal obcas problemy,ale teraz je to uz v poho.moja baba mi na to nic nepovedala-a chcel by som vediet aj vas nazor,ake je to s chalanmi,ale na babach mi to urcite nevadi.

frizinko

aj ja stym mam problemy strasne mi odstavaju usi.dakujem ze tam niekto napisal ako prebieha operacia a este by som bol rad keby niekto napisal kolko to asi tak moze stat. dakujem

dada

Chcela by som vediet kolko taka operacia stoji,co to obnasa,a ako dlho by som musela stravit v nemocnici,a kde sa taketo zakroky robia

menly

aj mne strrraaaasne moc odstavajua ale cesem sa ako sa mi len zapaci chytim slasy a poriadne ich dam cez uska a popripinam zatahackami a natrepem laku a mozem ist aspon takk a ktomu mi este frajer hovoril ako mu odstavaju uska a mne vobec a pritom je to naopak.

simona

hmm ty musis byt teda poriadny kus vola..ved necitas co pise ze operaciu NEMOZE postupit? A co ty si myslis ze svet stoji na tom, ci niekomu odstavaju usi? Akoze sorry..ale radsej ziadna rada, ako rada od teba.

lenka22

jafka, aj mne odstavaju uska a kazde inac... to je dost komicke. Obcas mi to vadi, ale ked chcem tak si ten cop jednoducho urobim, radsej ako by mi mali padat vlasy do oci, alebo napr. pri cviceni... Moj priatel z nich ma radost, brutalne sa mu pacia a furt mi ich bozkava a olizuje :)))

alejja

Ahoj Jafka:) poznám vela ludí, ktorým odstávajú uši, ale najako velmi som sa nad tým ešte nezamýšlala. Myslíš si, že ked sa niekto na teba pozrie, jeho zrak dopadne vždy na tvoje uši? no tak to vobec nie! no možno maš pravdu, udstavajúce uši možno kazia vzhľad, ale ako si napísala, nieje to až také výrazné a preto si z toho nemusíš robiť ťažkú hlavu. Máš s tým aj nejaké konkrétne neprajné skúsenosti? vysmieva sa ti niekto? ako nie a je to len výplod tvojej mysle, nerob si starosti:) ale ak si niekde terčom posmechu, no tak to už musí byť vážne. ale nie vždy je to tak! papa a nič si z toho nerob Jafka!

hmm

no tak podla mna take uska su dost komicke...ludia na ne reaguju so srandou asi preto ze od malicka su takito ludia vystavovany vysmechu, vid rozne filmy a podob...
ale radil by som ti ist za chirurgom cim skor. vela znamych tak urobili a su spokojni.To ti iba narezu kozu a natiahnu, zasiju a vraj to vobec neboli.a nosit dva tyzdne obvaz kolo hlavy prezijes.sak pekne uska ti ostanu na cely zivot :)