Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

seecret

No tak to sa už neviem dočkať :)Mne to robili minuly stvrtok a teraz v piatok my uz vyberu stehy...vy ste to mali dlhsie vsak??

Arial.

Seecret hlavu si môžeš umyť hneď ako ti daju dolu obväz a už ti dalši nedaju. Mne vyberali stehy po dvoch týždnoch a už mi hlavu neobviazal, tak som si konečne umyla vlasy :-. Iba čelenku na noc mam mať.

seecret

Ahojte baby ja som po tejto operacii a v piatok mam isť vyberať stehy....Chcem sa iba opýtať,že za aky čas po vybrati stehov si vlastne možem umyť hlavu?

Arial.

KateB tak je už mam obväz dolu, len som sa zľakla, hneď ako som prišla domou som si umyvala vlasy koľko veľa mi ich vypadlo, take pramienky a dosť veľa aj očesať som sa bala aby som si ešte viacej vlasov nevyšklbala. Aj tebe tak ve2a vypadlo? To bude asi tým že boli dva týždne "pridusene" a pod obväzom natrete to mydlo čo nam natreli pri operacii okolo uší.
A keď porovnáš vysledok operácie hneď ako ti dali dolu obväz a teraz tak sa ti zda nejaka zmena? Či sa ti trošku neodlepili od hlavy. Ja som spokojna s vysledkom ale ak by sa mi asi o 2-3 mm ešte akože odlepili od hlavy tak to bude uplne super, asi tým obväzom su ešte take prilepene k hlave, hlavne ta vrchna časť, ale su pekne veľmi aj takto.

Arial.

KateB ahoj ja už mam po operácii zmenila som si termin na skor. U mna sa tie bolesti dali vydržať, prve dni to divno štipalo a potom už skoro vobec. A ja som sa ho pýtala, či sa možu vratiť späť, povedal, mi, že nemalo by sa ale stane sa občas možno 3 zo sto. Snaď to nebudeme my :-) A ak by nahodou tak si myslim, že bude ochotny to opraviť, bezplatne, tak ako hocikde inde.
Teraz mam ešte obväz na týždeň. Len nie som si ista jednou vecou tušim mi ten čo tam vybavuje papiere povedal, keď som tam bola na konzultacii, že si ten obväz môžem dať sama dolu den predtým ako pridem na vyberanie stehov. To je po dvoch týždnoch vlastne. Po týždni mi to iba previazali.Umyť vlasy dam si čelenku a že pridem, no neviem, možno som to zle pochopila, lebo teraz mi nikto nič take nevravel. Iba že o týžden mam prsť na tie stehy, asi aj s obväzom na hlave. Ako to bolo u teba? Snaď si to prečitaš kym tam pojdem a k sem nenazrieš tak nevadi :-)

kateB

ahoj Arial, no ja aj ked som mala hvalu v obvaze tak som spavala na boku, no mala som podhlavou ale tak aby sa nedotykala ucha, lebo ja neviem spat na chrbte:D ked mi dali obväzy tak som asi mesiac este nosila v noci celenku, pre istotu. teraz uz spavam uplne v pohode. mna to operaci moc nebolelo a to sa cudujem, lebo sesternica tiez bola na korekcii a ta nemohla ani jedavat, lebo ju boleli tie usi ked hybala sánkou. arial potom ked ti to budu robit sa spytaj, ze ci je mozne ze sa tie usi vratia do toho pôvodného stavu a ze ak ano tak co potom.

kateB

no aj mne sa to tam zdalo zvlastne ked som prisla- a to ma hned operovali, takze som moc nadtym nerozmyslala. aj mna prijal taky typek, a tiez tam bol iba jeden doktor a sestricka- ta sa so mnou stale rozpravala-o skole a tak...ziadne lieky mi nedavali, iba injekcie na umrtvenie, ani som tam neostala lezat, hned po operaci som sa prezliekla a sla som domov. aj ked som bola trochu roztrasena-lebo som mala vyse hodiny hlavu v jednej polohe, ale keby si chcela urcite by si mohla ostat lezat.ja som to celkom dobre znasala. aj chces vidiet ako mi to urobili :-) tak si daj na facebooku Katarína Vraždová ( ta v tom ruzovom som ja) ta fotka je asi 2 tyzdne po tom co mi dali obvazy dolu. a keby si chcela vidiet viac tak ma poziadaj o priatelstvo mala by som tam mat viacej fotiek hadam aj take kde mam cop. ako chces, cawesko :-)