Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Arial.

KateB už sem asi nechodiš, ale nevadi aj tak ti chcem napisať, že niekedy mam taky pocit, že by som si chcela dať ešte asi o 3 mm pritiahnuť tie vrchy uši, lebo už ich nemam take pri hlave ako po operácii, dosť sa mi odtiahli no a tie 3 mm by mi pomohli a vyzerali by tak ako som vždy chcela. Vlastne tie uši boli zo začiatku take ako som chcela lenže po dvoch mesiacoch sa mi začali tie vrchy oddelovať, neviem prečo. Na jednom fore som čitala, toto iste sa stalo jednej a jej to chirurg jednym stehom navrchu pritiahol,takže riešenie by bolo, len sa bojim, že mi chirurg povie niečo take ako že taketo male veci sa neoperuju alebo je to dobre ako to mam...

MarioMaser

Toto nieje zvratný dej.
Jedine po tej operácii.
Ale osobne som videl ženu ktorej výrazne odstávali uši ale mala ich "zopnuté" vlasmi, respektýve účesom.
A bola velmi atraktívna.

Kikuš

stanka.

ahoj,no bola som v ruzinove a robili mi to v poliklinike(nizka budova,na lavo od nej žlta nemocnica) na malych operačnych salach..v tej budove olastickej chirurgie sa chodi len na kontroli a konzultacie...co chystas sa ist?nemohla by si mi napisat radsej na mail?(o5_neriesim@azet.sk)tam som castejsie ako tu...dakujem

stanka.

Kikuš
kde si bola prosim ťa na operácii? Ak si bola v ružinove tak kde tam operuju uši? Normalne ťa zobrali na operačku do tej hlavnej budovy? alebo v tej budove plastickej chirurgie na druhom poschodi maju na to nejaku miestnosť? Alebo kde? Diky moc

Arial.

KateB
ahoj po dlhšom čase :-). Ja už nemam tie uši take pekne pri hlave ako zo začiatku. ešte mesiac po operácii som mala tie vršky stale pekne pri hlave, nie zase uplne ale tak normalne a teraz sa mi zda že sa ešte viacej oddelili akoby sa mi to chcelo vratiť späť. Ale neodstavaju mi chvalabohu až tak ako pred operáciou. Zo začiatku sa mi nepačili že su take velmi pri hlave tie vršky oni boli pritlačene z obväzu, potom neskôr sa mi pačili boli take akurat keď povolili a teraz povolili ešte viacej ale aj tak su stale pekne, aspon ich nemam tak ako pred operáciou. Možno by som chcela mať tie vrchy asi o 3 mm bližšie ku hlave ale to ani neviem či sa da operovať. Asi kašlem nato, dobre su.

kikuš

Ahojte,mate niekto skusenosti s druhou korekciou ušníc?ja idem tuto stredu na opravnu,lebo jedno ucho sa mi dost odtiahlo a chcela by som sa popytat ze ci je ta bolest este velka a ci musite mat este tu bandáž...bola by som rada keby ste mi niekto odpovedali na e-mail o5_neriesim@azet.sk...vopred Dakujem

Arial.

Ja som ju nosila mesiac iba na noc. Uši tiež už nemam uplne na mm rovnake ako po operácii, ale nie je to vidno, to iba ja vidim :-) že mam jedno asi o 2-3 mmm odtiahnute od hlavy viacej. Hlavne vrchnu časť. Ale nechcem isť s takouto maličkosťou za chirurgom asi by mi to bolo trapne.

andula

Arial, KateB

Ja som skoro mesiac po operácii a uši sa mi trošíčku vrátili,hlavne to ľavé. Obväzy som mala týždeň, čelenku nosím už tretí týždeň. Dva dni som bola bez čelenky cez deň, v noci ju mám stále. Čelenku som zase začala nosiť aj cez deň. Myslíte, že sa mi to ešte nejako upraví? Keď si ju dám dole, uši mám ako po operácii, ale keď som chvíľu bez nej, tak sa sa mi trošku odtiahnu. Vraj to trvá 6 týždňov, kým sa to všetko zahojí. Možno keď budem zase nosiť čelenku aj cez deň, sa mi tá chrupavka napraví. Čo myslíte, nemáte s tým skúsenosti? Možno je to tým, že mám 32 rokov a tá chrupavka je tvrdšia. Koľko ste nosili čelenku cez deň po tom ako vám dali obväzy dolu?
Andula