čakám dievčatko :))

lenuliatko

skus dat napriklad inzercia.sk alebo len zadaj do googlu inzercia a vyhodi kde vsade si mozes dat inzeraty nanieco.

soňa 1

leni a na akej stránke? aj ja potrebujem predať pár vecí, len neviem kde sa to dáva. To si si stiahla fotky a dala tam? Dúfam, že ten inzerát sa dáva zadarmo.

ele

No a pocula som aj o pripade, ked pri zasivani hradze nebola k dispozicii ziadna sestricka, tak muz ochotne pomahal lekarovi, nastrihaval a podaval mu nit :-)

lenuliatko

:D chcem poznat toho muza.tak teda moj nie je padavka ale toto by urcite nezvladol.jedine zeby si buchol nejake pol deci do odvahy :D
my sme to dost prezivali skoro som porodila na dialnici.asi sa viac bal ako tesil.

ele

Ja by som sa necitila tiez dobre, keby sa mi tam pozeral, znervoznoval by ma,ale poznam pariky, kde muz mal z toho pohladu ked babo vytlaca hlavicku obrovsky pozitivny zazitok do zivota:-D To je skor ale rarita.

lenuliatko

no ved aj to urcite je dovod preco ich tam nepustia.ale myslim ze to moze mat aj nejaky vplyv na sexualny zivot.vies no nie je to ten najprijemnejsi pohlad :)
moj manzel ma strasil ze si to natoci.ale nastastie nic take neurobil.zabudol kameru doma.ale neskor povedal ze aj tak by to nenatocil lebo ma chcel drzat za ruku a nie behat okolo mna a znervoznovat ma.
ale teraz nataca malu vela.uz mame celovecerny film :D

ele

Skor to lekari nemaju radi preto, aby im nezavadzal a nezamdlieval, ale to s tym sexualnym zivotom, no ako u koho, aj muzi su rozni.

lenuliatko

moj manzel bol cely porod pri mne.stal mi za hlavou.lekari chlapov ani nepustia sa pozriet tebe medzi nohy.malo by to asi zly dopad na sexualny zivot.
rodila som bez epiduralky.chcela som ale rodit do vody.bola som pevne rozhodnuta.ale nevyslo.rodila som uplne inde a inak ako som si predstavovala.ale bola som spokojna s personalom.