čakám dievčatko :))

tana 147

no ja som v 19tt a pohyby tiež citim od 18 tyždna, a tiež som prvorodička. mne každý ale uuuuplne každy hovorí, že to bude chlapec, tak som aj smutna...ale hlavne aby bolo zdrave..viem
a ty si mala doteraz nejaké problemy??? a vracala si? lebo ja som vobec nevracala...ja som sa o tom, že som tehotna dozvedela až v 8tt

kraaska

som prvorodicka,a pohyby som citila zaciatkom 18teho tyzdna.aj manzel chcel dievcatko :)) ani nie tak tusenie,ale pred tehotenstvom som bola u 2 vestkin a obidve mi povedali ze v zivote budem mat 2 dcery :)) ty si v kolkatom?

tana 147

a možem este otazočku, kedy ti presne vychadza termin porodu??? lebo my s manzelom sa stale preto priečime, lebo ja to ratam na lunarne a on na kalendarne mesiace...

tana 147

si prvorodička??? a pohyby babatka od kedy citiš? a manžel chcel asi chlapca, čo??? a mala si aj nejaké tusenie, čo to bude??? lebo my stale teraz o tom hovorime, nevieme sa dočkať

tana 147

a v ktorom si tyzdni??? ja sa to mam dozvediet teraz 11.2 a neviem sa už dočkat ako ti zavidim, chcela by som strasne dievčatko