čakám dievčatko :))

luna

Ahojte, chcem sa opytat ci mozem zacat s plienkami 4-6kg, alebo ci najidealnejsie su tie 2-5kg, ked viem ze moje dietatko bude trosilinku vacsie? :-)

mojaeni

Ahojte dievcata,
tana s tou strankou ti neviem pomoct, ale skus cez Google vyhladat nejake predaje sedaciek. JA som si kupila zarovno s kociarom.Ja som tu prvu vyuzila vyse roka, skoro rok a pol, ale ked uz mala zacala z nej pretrcat, tak sme mueli kupit novu, ale tuto bude mat az kym nevyrastie celkom.
Ako sa inak mate?
JA som na tom dost biedne, vcera som bola u doktorov, mam predpisan uz aj antibiotika, comu som sa chcela vyhnut, ale nedalo sa.MAla som uz vysoke horucky a zapalene hrdlo. Je mi z toho smutno.
Pozajtra idem s dcerko u na tyzden k nasim, takze potom sa sem znova pozriem, co mate nove. Ahojte.

tana 147

ahojte baby...teraz akurat hladam na nete autosedačku do 13kg,neviete mi povedať nejakú dobru stranku, kde by som to mohla objednať??nevadilo by mi ani keby bola použivana, lebo sa ta autosedačka aj tak dlho nepouživa:D diky

kraaska

Tana podla menzesu mi vychadza 24.06 a podla sono 1 jul,tak neviem :)) Mojaeni prajem skore uzdravenie,a zajtra idem za lekarom,dufam ze sa mi ho podari vybavit,u neho chcem aj rodit..

mojaeni

Ahojte Kraaska a Tana,
ja sa mam tak na prd s prepacenim. Dcera mi cely piatoka sobotu prehoruckovala, co jej nezaberali ani cipky, zabaly, sirupy, tak musi uzivat antibiotika.No a vcera som s ak nej pridala aj ja. Tana, presne ako pises, aj ja byvam zdrava, k lekarovi idem tak raz do rokaa toto tehotenstvo som uz treti krat chora. A uz som z toho aj nervozna, mam teploty a strasne ma bolia priedusky, ale likey neuzivam.
Paralen mi vobec nepomohol.Malu som musela dat na dva dni k babke, aby som si mohla aspon polezat.

Kraaska, tak co podarilo sa vybavit lnoveho lekara?

Tana, no mne to vychadza, ze som skoncila 22tyzden a teraz zacinam 23. Ale vravim, to je podla menstruacie.

tana 147

krasska ...ty mas kedy termin porodu?? presny datum? viem, že mojaeni ma vtedy kedy ja ale neviem presne tvoj:D vlastne teraz som v 22 alebo v 23 tt, lebo gynekolog mi povedal, že v 22 ale ked si dam na jednej stranke vypocitať, v ktorom som tyzdni, tak mi to podla terminu porodu vzdy napíse o týžden viac..preto som z toho dopletena

kraaska

Tana no hej,rychlo sa to blizi,aj my sme to akurat vcera pocitali,uz aby sme boli potom :) ja si obcas davam paralen,mavam migreny,tak si musim dat...

tana 147

inač, teraz som nejaka prechladnuta, kycham, kašlem a mam nadchu vačšinou som nebyvala chora a teraz v tehu je to už 2x, čo som :((( a to neuživam žiadne tabletky, iba teplý čaj a citron...

tana 147

no ahoj krasska....ja som tiež tak okolo 6 kg pribrala:DD akurat mi vcera manžel ratal, kolko mi este ostava do porodu, sa to neuveritelne bliži:DD

kraaska

ahoj Tana,Mojaeni,ako sa mate?zajtra si idem vybavovat noveho lekara,dufam ze sa mi podari...uz som pribrala dokopy 6kg :)))