čakám dievčatko :))

paloma

Chces povedat ze 27 rocna moze byt nachylnejsia na vysoky krvny tlak v tehotenstve ako 20 rocna? To co je za blbost? Ty si myslela asi tehotnu babku, nie??

afaf

mia ty si kedy prvykrat rodila? ja mam 24rokov a som v 37tt.myslim si, ze je najvyssi cas, aby som porodila dieta...26 a vyssie je mozno zrelost psychicka, ale nie fyzicka. nenechavaj sa oslepit amerikou-cim starsia, tym zrelsia. zensky organizmus nie je stroj-a opotrebuva sa-najlepsie je mlade masko:)

lenuliatko

podla vas su vsetky mlade s dietatom sliepocky.myslite si co chcete.
v mladom veku nie je vysoky tlak casty.to som chcela povedat.
ja som este nezacala tam studovat tak nemusim vediet vsteko.

mia

Suhlasim. Tehotne zeny, uz zrelsie- 26 a vyssie omnoho lepsie prezivaju tehotenstvo ako mlade nevzdelane sliepocky. Maju aj menej zdravotnych komplikacii.

paloma

Co tu stale vytahujes aka si mlada, predsa zdravotny stav nezalezi od veku, ale od zivotospravy a inych mozno predispozicii, ovsem ak nemas 70 rokov. Hlupa nevedomost cloveka co chce ist na medinu.

afaf

kraaska si tu?vybrali ste krasne meno pre svoju ratolest:)uzivaj si tehotenstvo plnymi duskami, lebo ti zbehne ako voda.ako mne.ani som sa nenazdala a uz sa chystam rodit.neviem sa rozhodnut ake meno dam svojej princeznicke...chcela by som dat Dorotka...