čakám dievčatko :))

lenuliatko

tak to ja som mala znicene mnozstvo cukru.musela som zmenit stravu.neskor mi zistili preeklapsiu.takze som len oddychovala.cudne nato aka som mlada a tolko komplikacii.
drzte sa nech vam vyjdu testy dobre :)

adina

tana 147 dakujem no zbehnem do mesta a kupim, uz by nam ani nevadilo ze by sme mali baby, sme spolu 5 rokov :-) len ma cakaju teraz sportove treningy tak vsetko by som robit nemohla

tana 147

adina no ja ti neviem v tom poradiť, lebo mne nebyvalo vobec zle...a preto som sa o mojom tehu dozvedela až začiatkom 3 mesiaca. Ale je to individalne:D skus si spraviť ten test..sice mne vysiel negativny aj ked som už bola tehotna:DD

dd

kraska,no aj ostatne, dufam, ze Vam cukor dopadne dobre..ja som tiez papavala vela sladkosti v tehu a cukor som mala ok, denne som jedavala niekedy aj 3napolitanky a ine sladkosti a tiez vela ovocia..

adina

afaf. ale ja este neviem ci som tehotna, nerobila som si test a moje dni som mala normalne ale uz pred troma tyzdnami, takze dalsie pridu teraz niekedy, ale velmi ma picha ako keby vo vajecniku a rano ta nevolnost takze neviem ci je to prechladnutie alebo je realna moznost ze som naozaj v tom, ale tu nevolnost som mala zatial len rano, potom to ustupi

kraaska

ahoj tana,my sa mame dobre,mala kopka uz pekne silno :)) ja idem na cukor 25-teho,som zvedava ako to dopadne,lebo papam vela sladkeho...spravia mi aj ultrazvuk,tak sa tesim ze znova uvidim moje male :) potom 29(v nedelu) ideme na 3D :))) ten citron nechapem,o takom som nepocula.

afaf.

ahoj adina. aj mne bolo takisto:len ma napinalo, no nezvracala som.obcas som iba pogrckala. trosku som sa prekonala a tvarila som sa, ze mi nic nieje.prestalo to v druhom trimesttri, a teraz uz nic.davaj pozor na to co jes.vela studuj o stravvovani sa na nete alebo v casopisoch.ja mam termin o mesiac a mam problem uz len s tym, ze sa mi tazko dycha.
no kazda zena je individualna ako aj dietatko.
sleduj sa.tvoj organizmus ti sam povie, co potrebuje. :))