Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

ivanka_83

musska ja ti verim..no pre priklad.teraz som kupila 2 pary adidas-mokasiny a tenisky.za 2300 kc.cena bola 2 za cenu jednych.proste super.no myslim, ze take jedny adidas tenisky by stali na sk asi 3000 sk.hroza...

musska

no, ma ich uz dva roky a stale ich nosi, su uplne v pohode. Chcem tym povedat, ze strasne vela topanok u nas v obchodoch "znackovych" su nakupene na takych trhoch a klamu ludi, lebo ich predavaju ako originaly. A to sme tak nakupili milion inych veci:) ono je pravda, ze take botasky s klenbou z adidasu su ovela pohodlnejsie, anatomicke a co ja viem co este, ale mne to netreba.. Aj rifle, mam vytipovany jeden cisnky obchod, kde maju nenormalne rifle za cca 500 sk, vobec sa nesperu, super material, elasticke, krasne, milion strihov modernych, a daju sa uuuplne porovnat s hocijakymi inymi riflami:)nieje cinak ako cinak, niekde maju fest smrady ako z najhorsieho sekacu ale inde uplne normal veci porovnatelne s vecami v inych obchodoch. Napr. zvyknem nakupovat aj v newyorkeri, kenvele, teranove, house, gate, H&M a pod...a tricka a svetre sa speru, vyblednu roztiahnu rovnako ako z cinaku:))to prisaham:))

[zruseny8]

je tu aj niekto z kosic? s ktorymi obchodami mate dobre skusenosti, kde radi nakupujete, radi ich navstevujete a cenovo su velmi priaznive? zaujima ma tiez co si myslite o dargove..

ivanka_83

musska.to sa asi stava.taky sme raz dostali info, ze v jednom znackovom shope maju faky...co dodat, ze?ale nemysli si, ze ked to bola perfektna kopia, bolo tiez pouzite drahe kvalitne lepidlo..to zistiaz casom.kazda vec ma stitky, kde je seriove cislo a podla toho sa da zistit pravost.nie podla vzhladu