Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

nazor

no,nemyslim si,ze veci od cinana su vsetky zle po vyprati,zalezi ako to clovek perie,aky prasok pouziva.A to zmolkovanie bude,ci to bude stat 10 000sk,alebo 1000sk,ked sa zle osetri.
Ale,jasne,ze material u znackov.veci je kvalitnejsi,ale aj coinania nemaju zle materialy,len ten zapach,a to je koli tomu,ze veci musia osetrovat proti moliam.Ako som pisala,su aj cinania kde maju veci ako v butiku,ciste vonave a velmi pekne.

ivanka_83

monik9 a kde v polsku?to je mozno ako v nemecku.tam je tiez vsetko za krajsie ceny...inak ja ked som este nemala peniaze, tiez som si kupila pekne veci a dost kvalitne u cinana..no ale bola som zhrozena, ked som videla na sk u cinana jeans za 1200 sk ..to je dost

janka

ja nie som ziadna zazobana fiflena, mam slusny prijem a som ochotna zaplatit za kvalitu. Pre mna je naozaj cena symbolom kvality. Este som si nekupila nic drahe,co by bolo nekvalitne. Tricka, svetre, nohavice,kabelky, boty...omnoho dlhsie vydrzia,su prijemnejsie na dotyk,nepachnu divoko, nemam na nich po 3 opratiach ziadne zmolky, kvalitu je proste citit a vidiet. Nie je pravda,ze znackove sa vyraba taktiez v cine, prevazne je to v turecku alebo thaiwane. Je pravda,ze su dost predrazene,ale aj zo znackoveho sa da vybrat nieco lacnejsie. Napr.tricko od cinana(nove od sestry)pouzivam len na domace prace, tricko nemenovanej znacky za 690sk nosim na aerobick,chodim nan 4 krat do tyzdna,takze aspon kazdy 2.den ho periem...ten rozdiel je jasny, cinske tricko same zmolky po dvoch-troch opraniach a znackove? stale vyzera ako nove,neni vytahane,farba drzi, no radost. Nemam nejaky vysoky prijem, ale aj z neho si dokazem kupit kvalitne veci, je to asi o hospodareni.

nazor

LUXINA,moj nazor je asi taky,ze aj v cinaku kupis vec,ktora je dobra a kvalitna,ja som sa stretla z cinakmi viac druhov.Jeden je kvalitnejsi,iny zasa menej.A myslim si,ze je to aj tak zo znackov.obchodmi.Ja mam taku skusenost z jednym zn.obchodom,dokonca maju aj v TV raklamu,kupila som si kozenu bundu za par tisic,a mozem povedat,ze lutujem.Mam aj veci z cinaku a som s nimi naprosto spokojna,len jedine,co mi na cinskych odevov vadi je,ze dost SMRDIA.
Inak,ja si viem aj vela veci upliest a usit,ale dnesnej dobe sa to vobec neoplati,ked si to clovek zrata,vsetko material,cas, praca.
Podla mna,clovek sa nema posudzovat podla oblecenia,ale podla charakteru.
Poznam par pripadov,panicky-sa robia a chodia aj do sekaca.Kazdy nakupuje tam kde mu to vyhovuje.A este jedna vec,myslim si,ze keby cinske obchody neboli,tak ludia by si nemali kde kupit veci,lebo su tam celkom dobre ceny/i ked kvalita nie az taka,ale ked sa cloveku nieco roztrha,tak si moze dovolit kupit druhu vec,ale opakujem daju sa aj v cinakoch kupit kvalitne veci,lebo mam to uz vyskusane/

monik9

my to tak striedame,mame daco z trznice a daco zo znackoveho obchodu-napr.cizmy,topanky,bundy,nejake pulovre a muzove kosele-to aj kvoli jeho praci.Inak zvykneme v pohode nakupovat na trzniciach,v polsku sa da znackove veci kupit aj na trznici ale tym nemyslim Novy targ,tam predavaju len to co inde uz nechcu... a cinania tu takmer nepredavaju,fakt malo lebo v polsku sa vyraba tolko siat ze cinania by tu neuspeli.No a co sa tyka tych znackovych veci tak si kuknite kde sa vlastne vyrabaju-tak isto napr. Nike-malajzia,cina.....

lenuliatko

tinka predpokladam ze pokial nemusis nemnakupujec v cinskom obchode.ja to tam nemam velmi rada.a ani veci tam nie su kvalitne.proste to nemusim.radsej idem do nejakeho ineho neznackoveho obchodu.aj malej kupujem veci ktore nie su znackove ale nie su z cinaku a stoji mozno rovnako.a ja sa nevyjadrujem pohrdavo.tiez som si nemohla niekedy nic dovolit kym som byvala s nasimi a mala som aj rifle z cinaku ale to som bola proste nutena.na viac sme nemali.ale teraz som rada ze tam nemusim chodit lebo neznasam ten smrad a ciganov ktori tam chodia.tot vsio.to som sa vyjdrila nejake zle?ja necham co zas je natom zle ked enchodim nakupovat do cinaku.ak by si ty nemusela nechodila by si.neverim ze keby si zarabala miliony pojdes do cinaku urcite by si sla radsej do znackoveho.tak ma tu nejaky chlap raz zvozil za moj kocik.ze preto ze stal 20tisic.ved ked si ho mozes dovolit kupis ho pre svoje dieta.pre svoje dieta urobim fakt hocico.a kocik nie je investicia do vzduchu.keby som boal prinutena kupim lacnejsi to je jasne.

tinka228

lenuliatko to bude asi preto lebo sa tak opovŕhavo bavia o veciach na ktoré sú tí menej majetní odkázaní (ako napr. ty o čínskych obchodoch). a nehnevaj sa na mňa, nechcem ťa uraziť alebo rýpať len som proste úprimná.