Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

nazor

ano boty z PRTIZANSKEHO su kvalitne,za tym si stojim.Aj OZETA ma kvalitne veci,ale nie kazdy kupuje tieto vyrobky,lebo kazdy ma v hlave len znacky-skor svetove ako nase.

cooldjka

tssss...tento boj o prave a neprave adidas veci je trapny. Ja chodim nakupovat znackove veci na Ukrajinu na trh do Uzhorodu. Su to veci,ktore su originalky, samozrejme,najdete aj trapne napodobeniny,ale to clovek rozozna na prvy pohlad-hlavne co sa botasiek tyka. Na mikinach adidas som mala presne take iste visacky aj s popismi materialov a to vsetko a dala som za nu 500sk ako keby som ju kupila v obchode. Su to prave veci, lenze zvycajne maju nejaku vadu-trebars vynechany steh alebo visiaca nitka a tym sa veci vyradzuju z predaja z obchodoch,len nieco s nimi urobit musia. Pretoze ak sa mikina predava za 2500 v shope Adidas,nemoze mat visiacu nitku. Botasky za 200sk samozrejme nie su originalky. Ale tie drahsie,napr za 500 600 sk su. Ja som brachovi kupila botasky DC,drzia mu super,na to,ze ich stale nosi a okopava su v uzasnom stave,stali 550sk a na internete som nasla ten isty model za 2500. V shope by stal este viac,lebo obchodnici musia z niecoho zit...
Co sa tyka triciek, tie zozeniete nadherne aj za 250 korun, ponozky po 10 korun-adidas,puma,nike,vsetko co len nechcete a od krasy. a co si clovek kupi-jedno tricko za 1500sk alebo pat triciek za rovnaku cenu, ktore nesu tu istu znacku? normalny clovek asi tych pat...hlavne ten,ktory nepotrebuje chodit aj s cenovkou nalepenou na cele a chvalit sa "hmmm...vidis,kolko som za to dal?"

ivanka_83

nazor ja tiez nezavrhujem cinske obchody.sama som v nich kupila par veci...ale to este neznamena, ze prava adidaska nije prava...mam toho tiez dost posite...a moje veci su vsetky original.a je prauda, ze ked som dala zly program prania, tak sa mi ponicili aj tie drahsie veci..

nazor

jasne,mas pravdu nie je material ako material,do kazdeho sa nieco pridava.A aj v tom mas pravdu,ze cinania maju imitacie,tiez je to pravda,ale da sa aj cinsky material tak vyprat dobre,ze sa neznici,mam to z praxe vyskusane a to tiez nakupujem aj v znac.aj v cinaku.Aj doma vela veci som si sila aj plietla,takze tiez mam uz nejake skusenosti s takym niecim a uz dost rokov.
Pisem vsetko z praxe,a mozem povedat,ze veci, ktore som kupila v cinaku sa niekedy vobec nemenia a su stale pekne.
PRETO NEZAVRHUJME CINSKE OBCHODY.

ivanka_83

boty z partyzanskeho su kvalitne a v ozete som praxovala.ono oblek tiez neni na bezne nosenie, ze?moj nosi obleky a kosele a elegantne boty a kravatu do prace.no nemysli si, ze neni zaujem.vysokoslak ked promuje-potrebuje oblek. moj brat teda spoznal, ze nieje oblek ako oblôek a ze sa kvalitu sa plati.dalej svatba, krst, birmovka, stuzkova a ine spolocenske udalosti, bezne v kazdej domacnosti.zaujem teda je veliky o take odevy.a kostymi-to nosia vsetky uradnicky.

ivanka_83

mam vystudovane modne navrharstvo a brali sme aj technologiu a nauku o materialoch.nieje material ako material...aj riflovina je teda rozdielna...ale cinan rozhodne nema taky tovar ako znackove obchody-ako su lifestysport, a3 sport, hervis a ine.to teda rozhodne nie.mozno tak nejake teplakovky obycajne a topanky staru kolekciu.keby napodobnovali nove modely-pekne draho by ich to vyslo...

nazor

ano robia sa v licencii,ale stale to nie je prava ADIDAS.NA PRAVE ADIDASKY OBYCAJNY LUDIA NEMAJU.
Aj u nas na SK,sa vyrabaju kvalitne veci botasky,topanky v PARTYZANSKOM,oblecenie-OZETA/ALEBO AKO SA VOLAJU TIE AVODY/ ,ale to uz je tiez drahsie a malo kto o to ma zaujem.