Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

ivanka_83

tinka ono niekedy, ked niekto napise prispevok k teme, akoze priklad, tak moze na niekoho posobit jak zazobana fiflena...jezis.to ja fakt niesom.to len pre priklad.niekedy sa fakt oplati investovat.ale su aj lacne veci kvalitne.treba len dobre vyberat.skusit tricko natiahnut...ci sa vrati do povodneho stavu...kupila som plachtu v jisk za 70 kc.po 3 vypraniach jak 100 rocna handra na podlahu.tak som kupila tu najdrahsiu v ikei-za 250 kc.a super.perfektny material.skutocne ide o kvalitu.ked nieco clovek denne pouziva, nemoze to mat zivotnost 3 dni..

tinka228

ako môžu byť rodičia takí rozdielni k svojim deťom. naši sú veľmi spravodliví.
poviem ti pravdu ivanka, najprv som si myslela že aká zazobaná fiflena sa tu ide rozpisovať, ale teraz ti poveim, že ti úplne všetko doprajem a nezávidím ti. to máš ako satisfakciu za tvoj predošlý život.

lenuliatko

pravdupovediac som rada ze nezivorime a mame z coho zit.nemusis s atrapit co na dalsi mesiac kym bude vyplata a tak.ale ja sa teiz nemozem pozerat na niekoho kto hadze veci do kosika len tak ani nepozrie co toje kolko to stoji neporovna to s nicim.ani drahe potraviny nie su zarukou kvality.ale to vie asi kazdy si myslim.ked kupim nieco drahe tak to musi stat ale fakt zato.ako napriklad kocik pre malu.je uplne suprovy lahko sa snim manipuluje atd.

ivanka_83

nieje dovelizete co bolo, ale co si z toho vzala..stale by ma zaujimalo, ako to myslela zakladatelka temy.co mysli pod znackove..

ivanka_83

no vidis.mne nedali ani tuk.este ma poslali prec, ze ma tam nechcu.ale sestra je po skole skoro rok a zivia ju stale...ale teraz mi pisala, ze sa bude nieco dedit a rozmyslali ci mi daju.no chapete to?ja som jej napisala, ze nic nechcem.este by tvrdili, ze mi kupili byt oni...ja to poznam.bratovi a segre po pol milione, mne 100tisic a tvarili by sa, ze aj surodenci dostali tak isto...to bolo trocha od veci.ja len, aby si tinka nemyslela, ze ked niekto kupuje drahe oblecenie, tak ma cely zivot na ruziach ustlano..:)

tinka228

však ani ja som to s tým šupákom tak nemyslela :-))). keď tak čítam tvoju odpoveď tak musím povedať, že to ja potom žijem v luxuse lebo to čo píšeš som zatiaľ nezažila. určite si to mala ťažké.

ivanka_83

lenuliatko sa snazim zit pri zemi.ten moj sice podnika, rozbieha sa...ale tiez niesom jak moja kamaratka, ktora ma nakupni kosik a hadze jednu drahu potravinu do kosika za druhov...fakt niesom rozmarna.ty mas zdravy pohlad na vec.áurcite dobre vychovas dceru.je pekne mat peniaze.ale nieje pekne sa vyvysovat...

tinka228

ani my sme nič nededili, pekne všetko sami sme si museli nadobudnúť. aj keď klamala by som keby som nepovedala, že sme od rodičov dostali malé "štartovné" do života.

lenuliatko

ja sa snazim aj malej kupovat veci ktore budu pohodlne z dobreho materialu a nemusia byt za tisice lebo ona z toho za dva tyzdne vyrastie.