Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

nazor

janka,tak skus taky polover napr.pleteny,alebo z upletu vyprat,a nezvolit dobry prasok a program na pracke.Skus vyprat od cinana za 100sk-200sk a nejaky znack.za 1000sk-1500sk ked je z rovnakeho materialu uplet,vlna zozmolkuje sa ti i keby si ho dostala zadarmo,alebo sa zrazi.Je pravda,ze niektore veci zo znack.obchodu su velmi pekne vypracovane,sitie-stehy,nevysia z oblecenia nite ako z cinskeho,ale nie je to stale tak. Menzester,riflovina,uplety sa az tak nemenia v zlozeni a musia sa osetrovat rovnakym sposobom,ci je to z cinaku ci v znack.obchode kupene.
Je to na dlhe pisanie a polemizovanie,tato tema.

ivanka_83

nazor a aziati nekupuju adidas v rovnakych skladoch...to si samy vyrabaju.ale obyc. veci ako svetriky, rifle, kosele no name-nakupuju v rovnakych sklydoch ako napr.ceske a slovenske obchody.akurat maju rozdielne finalne ceny.

ivanka_83

nazor je to nazor.ja mam origo veci.na take zalezitosti su kontroly a brutalne pokuty!!aby si mohol mat shop s adidas alebo inou znackou-musis mat licenciu...na trhoch su padelky.to je jasne.chcela by som vidiet, ci bota z trhu by bola po rokoch v takom stave ako origo teniska adidas....

nazor

ivanka,pokusim sa ti to vysvetlit,mozes mat botasky kvalitne z nasitou znackou ADIDAS,ale urcite nie je to prava ADIDASKA,uz tu vela krat bolo pisane,ze sa nakupuje v rovnakych skladoch,len ceny su rozdielne a zalezi aj na majitelovi,niektory si potrpi na kvalite tak si vyberie zo skladu kvalitne veci,niekto len chodi aby doplnil tovar v obchode.
A PRAVA ZNACKA ADIDAS,PUMA A PODOBNE ZNACKY SU VELMI DRAHE,LEN SAMOTNA ZNACKA,OBYCAJNY CLOVEK ANI NA TO NEMA.

ivanka_83

nazor tomu moc nerozumiem, ze to nieje prava adidaska?jak si to myslel?ja som si kupila adidas boty za 1000 kc po zlave a nosila som ich 3 roky.a kazdy den.a boli dobre...

Mimi323

Aduliena, je absurdné aby Barbinka chodila do Londýna len kvôli topánkam, a keď čítaš fórum, tak vieš, že letenky nekupuje draho. Z tvojej strany je to úbohá závisť.

aduliena

Barbinka, žiaľ nie každý si môže dovoliť cestovať do Viedne alebo do Londýna, len aby si mohol kúpiť lacnejšie značkové veci ako tu. A to si zarátala aj výdavky na cestu? Lebo ak ano, tak sa cena vyrovná. Aj na to treba myslieť...