Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

musska

bola som pred casom s kamosom v rumunsku na trhoch, na takom tom "supackom" ako to vy nazyvate. Kupil si tam PUMA botasky na nase asi za 600 Sk. Len tak zo srandy sme potom isli u nas doma do znackoveho puma obchodu s jednou "rumunskou" pumatopankou a spytali sa predavacky ci maju take iste, povedala ze maju. Tak sme si ich do nitky porovnali a hadajte kde bol rozdiel, jedine v cene a rozdiel bol viac ako 2000 korun:))) takze tak to mate s tymi znackovymi vecami:))

Mimi323

No a ešte mi napadlo, najradšej mám rifle Vigoss, mám ich niekoľko, už dva roky a sú ako nové, ale dala som za ne 1600sk. Ale tiež sa dajú kúpiť v akcii za 800sk.

janka

je potrebne odlisit naozaj kvalitne znacky a znacky, ktore sa cenou snazia tvarit ako kvalitne. Niektore z nich tu boli spomenute

Mimi323

Lenuliatko, súhlasím, ja som si tiež niekedy nemohla dovoliť značkové veci, keď som bývala s našimi, navyše mi museli dosť platiť na školu. No teraz si kupujem značkové veci, lebo môžem, a radšej si kúpim menej vecí, ale kvalitných.
Najnovšie som veľmi spokojná s kabelkou Puma, kupila som ju už nepamätám ani kedy, ale asi minulú jar, a je ako nová. A nebola ani drahá, v zľave stála asi 600sk. Kedysi som vystriedala za rok aj 5 kabeliek, lebo sa mi vždy potrhali.

ivanka_83

neviem ako na slovensku.ale tu vc r to nevyzera, ze ludia nemaju peniaze.obchody su stale plne.teda v tych drych je ludi pomenej.ale napr. mango, kenvelo, h&m, c&a...tie su plne.a hlavne mlade baby tam nakupuju...a cigani?neviem.je zima a su schovany doma..

janka

nazor, to je pravda,ze je dolezite ako a s cim sa perie, ale u mna sa fakt kvalitne veci naozaj nezmolkuju. Takze to nebude asi praskom,prackou ale materialom...
ivanka83, dobry nazor aj ma pobavil, ale nieco na tom asi bude:)

ivanka_83

nazor.mas praudu, musia byt osetrene lebo cestuju z daleka a vo velkom vetsinov v zlom prepravnom prostredi-ale ked sa vyperu uz asi nesmrdia.inak sestra mala ekzem z takych riflov.asi ich neoprala pred prvym nosenim

ivanka_83

janka mas praudu.keby vrcholovi sportovci trenovali v lacnych veciach, chodili by stale nakupovat a nemali by cas na trenovanie..hihi