Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

aduliena

Je jedno, či nakupujete v čínskom obchode alebo v butiku. Všetky veci sa nosia z rovnakých miest, z rovnakých skladov. Už nie raz sa mi stalo, že som v čínskom obchode a v butiku objavila ten istý pulóver alebo tričko, len v cene bol veľký rozdiel....

monik9

ale jasne aj ja mam aj znackove veci ale ked som si lepsie pozrela na stitok tak hadajte kde su vyrobene-no v cine.....presne viem od kial sa tie veci vozia,robila som s tym a kamoska robi s tym aj nadalej....

nazor

no,myslim si,ze na pravu znacku na SK,maju len MOJSEJOVA a LUDIA,CO ZARABAJU ASPON 100 0OOSK mesacne.Tie,ceny i ked za ADIDAS ked niekto da i 3000sk za botasky,este stale nie je to prava ADIDASKA.kEBY FAKT CLOVEK CHCEL KUPOVAT PRAVE ZNACKOVE VECI,TAK BY NEMAL ANI NA OBZIVU.

barbinka

monik9: to som nemyslela na celý život. nemyslím si aj tak, že keď si kúpim kvalitné veci, že nejako veľa míňam. ja peniaze radšej investujem do cestovania. Dáva mi to totiž viac.

monik9

to zavisi od toho ci chodis do prace sportovo alebo nemozes nosit sportove oblecenie,ja nie som na sportove veci,ked tak po dome,na grilovacku

monik9

no ja osobne si neviem predstavit nosit jednu kabelku po cely rok lebo stala 3000sk,to si ich radsej kupim 10 lecnejsich a na co mi je neznicitelne tricko ked aj tak po roku uz davno nie je moderne a lezi na spodku skrine....

barbinka

Ja by som si od číňanov nedala na seba nič. Neverím ich veciam. Radšej si kúpim kvalitnú vec a vydrží mi dlho. nemám žiadne zlé skúsenosti. A keď chcete nakupovať lacnejšie značkové veci, stačí chodiť po zľavách, alebo troška vycestovať. Mám lacoste tenisky z Londýna za 2.000,-Sk a u nás ich mali za 4.000,-Sk. Taktiež tenisky z Wiedne za 1.500,-Sk, u nás stáli 3.500,-Sk. A to som sem dala iba dva príklady.