Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

lenuliatko

dobra nedobra...dnes je takch viac.je to len otom ako sa uchytis a ci si ta niekto vsimne.mna si vsimli v tatrach na strbskom a tak som bola v takej jednej skupinke a chodili sme po sutaziach a uzivali si trosku iyn zivot.pekne casy.ale mam aj zdravotne nasledky.bolia ma kolena mala som otras mozgu dokonca minuly rok este predtym ako som otehotnela.takze tak.drsny sport .ale nie je to tazke naucit sa.prajem vela stastia a hlavne nervov .lebo to je najdolezitejsie.pevne nervy :)

ivanka_83

nazor potom zalozim temu o kozi, lebo nemam cas sa venujem synovi.ina lenuliatko teda.moj brat tiez jazdi.a ja by som sa tiez chcela naucit.ty jo.si musela byt dobra, ked si mala sponzorov...

lenuliatko

no hej super uz bolo :D to boli teda casy och.som zvedava kedy zase zacnem :)uz sa ale tesim lebo mi to hrozne chyba.
no ale chcela som tym povedat ze tam sa asi rvykrat stretla s takym velkym mnozstvom kvalitneho oblecenia.lebo ako som spominala nasi nie su milionari.
ja si stojim za tym ze kvalitna vec je sice draha ale nie su to zbytocne vyhodene peniaze :)

nazor

a, co by si chcela vediet o kozi?zalezi,co,lebo ja som pracovala v jednej firme kde sa sili tasky,diplomatky pre nemcov.A sem tam aj topanky.Take kozene veci.

lenuliatko

neprecitala som si vsetko baby ale mam napriklad skusenosti aj stymi sponzormi.jazdila som teda budem rada ak sa ktomu raz vratim ked mala podsrastie nas nowboarde.freeridovo.cize to znamena ze som skakala na u rampacha podobnych veciach a tiez som mala svojich sponzorov.fajn obdobie mala som plno znackovych veci ktore mam aj doteraz.ale najcastejsie som dostavala dosku,boty a viazanie.stavalo sa mi ze som dosku zlomila.
ale poviem vam ze dovtedy som nikdy take kvalitne veci nemala ako ked som jazdila.
no tak ja len tak na okraj lebo som encitala vsetko.pardon ak to bolo uz odveci :)

nazor

a este k tym plavkam,odjakziva boli,co ja si pamatam take umele.Ale ja som uz aj plavky plietla.Viem,ze technologia postupuje vo vyrobe latok,ako aj v inych odvetviach.Takze ja sa s tebou vobec nehadam,len kazdy pise o niecom inom.