Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

fatina

ele
ja som taka ista tiez minam na drahe handry ale nemozem si pomoct vcera som minula v obchode iba za rifle a dve tricka som dala 270 euro ale bolo to zlacnene!!!a to nevravim co sa tyka parfumerky mam plno kremov co by som mohla predavat a kozmetiky tiez,,,ked si predstavim ze mam jedny rifle za 290 euro a za posrate tricko som dala 98 euro blee co vsetko som za to mohla mat!!!!ja za to nemozem proste nedokazem povedat nie viem vela vas sa teraz chyta za hlavu ze aka som strihnuta za tolke peniaze som mohla mat hocico ja viem ale ,,,,,,,

monika+íá

jaj a zabudla som to objednavanie. doteraz som tiez rada nakupovala chodila som aj do inych miest a obehavala som prilahle krajiny rozne butiky teraz to uz s malym neni tak často mozne, nechcem ho tym trapiť tak si vela veci objednavam zo zahraničia kedze uz poznam pribliznu kvalitu danyxch značiek

monika+íá

no ja mam napr aj vela veci takych ktore som si len kupila a nikdy neobliekla, ale to asi vsetky baby s nasou "diagnozou" niektore veci dam mamine a niektore len tak stoja v skrini alebo ked sa mi nechce tak aj dva mesiace neperiem a nezehlim a stale si mame čo obliecť, to je na tom super, ale tiez mam take stavy ked idem na nejaku oslavu a tak ze hned utekam do obchodu lebo nemam čo na seba. a najhorsie to je ked niekam letime na dofču alebo tak a tam je obmedzeny hmotnostny limit batoziny :D

ele

Monika, som rada ze v tom nie som sama :-). Ja si neobjednavam veci cez net, bavi ma ked chodim po obchodnych centrach a drzim tu konkretnu vec v rukach, tiez ma bavi skusat si veci. Vies co je najtragikomickejsie? Ked sa prichytim pri tom, ze neviem co na seba obliect. To ma ide roztrhnut. Moja mama je taka ista, svojou garderobou by mohla obliect cele mesto, inak je to skromna a dobrosrdecna zena, aby ste si nemysleli :-) A ako sa zbavujes starsich veci? Mne je luto to rozdat, lebo su fakt pekne a nevynosene a velakrat si poviem ze to este vynosim a potom kupujem novu skrynu ..

monika+íá

ele ja som na tom podobne a neviem či sa ti to dieťaťom zmeni. ja mam ročneho synčeka a praveze je to uplne rovnake ked nie horsie. ma plne skrine značkoveho oblečenia ktore neviem kedy vynosi. a k tomu ze nebudes mať čas len tolko ze ja ho tiez nemam . objednavam v noci cez net :D to je uz zivotny styl ked sme v tom vyrastali od mala tazko to meniť, a ja vlastne ani neviem či chcem

ele

Verim ze ked sa mi narodi dieta sa to zmeni.Budem mat menej volneho casu, ktory vyuzijem urcite efektivnejsie ako nakupovanim. A tiez vela minam aj na potraviny. Je to aj vec vychovy, ked rodicia kupia dietatu vsetko a potom sa v zivote nevie uskromnit... Ja si to uvedomujem a podla mna to je krok ku zmene.

usiko

sekace, jednozncne....spodnu bielizen, ponozky kupujem u cinana, iba bavlnene, topanky riadny obchod, Josef Seibel alebo Rieker a ostatne veci sekac.....nejako nedokazem minut vela penazi na oblecenie...akor na stravu....aj, ked musim povedat, te topanky ako jedine dlho vyberam a kupujem si kvalitne a znackove....ale mam ich malo, takze to je ok...iba jedne poltopanky na jar, jesen, a cele hrube topanky na zimu....a dvoje sandale na leto.....no ale oblecnie v sekaci....je to uzasne kupovat tam...kedykolvek dojdem domov s trickom s dlhym rukavo, fishbone alebo mango alebo tak...za 2 alebo 3 eura.....

crazygril

Tiez kupujem na trhovisku a vobec sa za to nehanbim lebo su to pekne moderne veci aj ked mozno nie take kvalitne.Mne to staci,nepotrebujem jedno tricko nosit predsa 10rokov.

Najčítanejšie články