Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

velvet

ahojte, aj ja by som vam chcela nieco povedat. Pre man osobne su najhodnotnejise veci zo sekacov pripadne outlet (Uk...USA..) ..ci z netu ...z e-shopov... . JE to pre mna skutocna KVALITA... a castokrat najdem naozaj jedinecne (aj nove) kusky..).. za super cenu .. :-)) Second Hand forever :-P

vikuska

Ak si vsimnete, aj v normalnych obchodoch su veci od cinanov len za 3-nasobne ceny. Viem to lebo mam kamosku kt. podnika s vecami a chodi lacno nakupovat do velkoskladov k cinanom, presije znacku a potom to predava vo svojom butiku predrazene.
A znackove veci ako uz bolo spomenute sa tiez vyrabaju v cine. Podla mna netreba vyhadzovat zbytocne vela penazi za znackove lebo vydrzia tak isto ako obycajne. Ja som si minule kupila Nike tenisky a do pol roka sa mi rozpadli a zacali este tak hnusne smrdet od gumy. Tenisky z trhu mam uz 3.rok a su perfisne.

barbinka

lenuliatko: Kebyže aspoň napíšeš, že jedného sponzora, ale rovno sponzorov. To by som ti uverila, kebyže žiješ v Amerike. Ani si nenapísala, že si vyhrala nejakú súťaž, kamarát robí inštruktora a pýtala som sa ho na toto. U nás to takto nefunguje. Prepáč, ale neverím ti. Ale keď chceš pokračovať, vymenuj sponzorov.

barbinka

ďakujem Mimi, že si sa ma zastala.
aduliena: nechodím do zahraničia kvôli nakupovaniu, ale kvôli kultúre a pamiatkám a ako Mimi vravela lietam za lacno. Určite by som sa netrepala do Londýna iba kvôli nakupovaniu.

krisha

vsimla som si ze diskutujete o kozi...ja som mala podrazku z bravcovej koze, v obchode mi povedali, ze by som si ju mala dat pogumovat, aby som mohla topanky nosit aj v dazdi. Tak neviem kde je pravda a ci podrazka naozaj moze byt aj z koze

nazor

ano,ale to uz zalezi na ich ekonomike,majitelov obchodov to je uz o inom.Zalezi,co chces z koze,lebo koza ked je kvalitne spracovana tak vsetka koza je dobra,len musi byt prava.Lebo vel krat tvrdia po trzniciach,ze je to prava koza,ale to je iba imitacia koze.

ivanka_83

nazor ale v zahranici su lacnejsie veci ako na slovensku...vsetko je tam lacnejsie..inak by ma zaujimalo, z akej koze su najkvalitnejsie vyrobky.

nazor

sak ano toto som sa snazila tu povedat,ze znackove veci su tak drahe,ze my si ich nemozeme dovolit,/normalny clovek/ a aj keby u nas boli,tak by ten obchod za chvilu zkrachoval,lebo raz niekde pisali prave o tych veciach znackov.ze tie znackove prave veci sa daju kupit len v zahranici,nie u nas a za poriadne velke peniaze.Ale,mi sme sa tu nehadali,len vymienali nazory.
To bolo aj niekedy,tu sa silo pre zahranicie,a co sa im nepacilo a nasli na odeve nejaku chybu,tak to vratili a nam to dali potom do TUZEXU,a mi sme si mysleli,ze bohvie,co v tom tuzexe mame za poklad.

monik9

baby ja som robila dost dlho colnicku takze darmo sa tu hadate co je a co nie znackove pokial ste to same nevideli,na slovensko sa vozi len to co inde uz nie je predajne,vsetko sa vyraba v cine,malajzi a podobne...