Pleseň na nechtoch na rukach a nohach

Príspevok v téme: Pleseň na nechtoch na rukach a nohach
Kvetinka

V porodnici som sa nakazila cez ranku na ruke.Bola som na kožnom ,užila som 2tabl.,viac som tam nešla.2 roky som uživala homeopatika,pomohli,držali infekciu pod kontrolou,žial prestala učinkovať.Potom som vyskušala naturoterapiu 1,5 roka,nepomohlo,stale sa mi to zhoršuje.Som už zufalá,trva to 4 roky.Prosim pomôžte,poradte,kde sa obratiť.Ozve sa mi niekto s rovnakým problemom? popripade aj vyliečený? Lekari tvrdia ,že sa to nedá vyliečiť.Ďakujem

r-e-n-a

ahoj--prosim o pomoc tiez mam dlho rokov problemi s nechtami na nohach su uz hrube a zlte a suche nenazyvam to uz ani nechtami mam stoho traumu vlete nemozem nosit bose nohy k doktorom sa hanbim ist vsade nosim ponosky aby to nikdo nevidel som uz zufala a bojim sa ci sa to vobec niekedy bude moct viliecit strasne rada by som nasla riesenie no neviem ako ked nemam odvahu, a rada by som zohnala aspon antibiotika nato ak mi mozte nejako poradit budem rada dakujem

Hugo Boss

Dobry den,mam na palci uz asi 8 mesiacov v okoli nechta a asi 15% aj pod nechtom taku ztvrdnutu kožu (zlto-siva farba). Dalej mam v okoli palca (na pravo) take ako keby male biele skvrny,ktore su trosku "vyvýsené"...Mam z toho celkom strach...
Prosim vas neviete mi poradit?Popripade povedat co to vlaste je a ako to mozem liecit?..BOl by som velmi vdacny...

Dakujem

plliesen

pred rokom som bola na tento problem liecena v centre alternamedica v bratislave. zatial som uplne bez problemov. liecba u mna trvala vyse pol roka. predtym som absolvovala liecenie u kozneho lekara aj u homeopatky a to mi iba zmiernilo, ale iba na kratko. vzdy sa to znova zhorsilo. toto sa zda ze uz bude trvale.

tatulko

s plesňou bojojem už od vojenčiny zatial najučinejšie sa mi zda myfungar. ale to tiež nie je na jedno použitie treba to použivať dlhšie .Po čase sa to vždy vrati Da sa to vôbec vyliečiť vie to niekto

RNG

Zabudol som prilozit, treba brat na noc probiotika, ktore nahradia znicene plesne a kandidy, tiez hodnne vlaknin, ktore tieto plesne a kandidy z criev vymetu.

RNG

na kozne plesne treba pouzit roztok oreganoveho oleja alebo GSE.
2 az 5 % koncentracia vo vode alebo v oleji(kokosovy, olivovy) to znici pomerne rychlo-za niekolko tyzdnov. Natierat treba nielen nechet zvrchu, ale aj pod nechtom a okolitu kozu.
Casto je plesen vyrazom plesnoveho zamorenia traviaceho traktu, kde treba plesne a kandidy adresovat bezsacharidovou dietou a roztokmi GSE, oreganoveho oleja a niekolkymi lyzicami kokosoveho oleja denne.

brun78

kto mi vie poradit s plesnami na nechtoch nohach a rukach?mam to uz 4roky,raz je to horsie a raz lepsie,uz som uzil tabletky,maste,skratka vsetko a kozna stale tvrdi,musi necht vyrast,dakujem pekne,email:km78@post.sk DAKUJEM