Pleseň na nechtoch na rukach a nohach

Príspevok v téme: Pleseň na nechtoch na rukach a nohach
Kvetinka

V porodnici som sa nakazila cez ranku na ruke.Bola som na kožnom ,užila som 2tabl.,viac som tam nešla.2 roky som uživala homeopatika,pomohli,držali infekciu pod kontrolou,žial prestala učinkovať.Potom som vyskušala naturoterapiu 1,5 roka,nepomohlo,stale sa mi to zhoršuje.Som už zufalá,trva to 4 roky.Prosim pomôžte,poradte,kde sa obratiť.Ozve sa mi niekto s rovnakým problemom? popripade aj vyliečený? Lekari tvrdia ,že sa to nedá vyliečiť.Ďakujem

zdravystyl

Pre Kvetinka :

Ahoj,
Mozeme sa porozpravat o tvojom probleme.Ked mas zaujem mozes ma kontaktovat na mojom emaile,Alebo na stranke www.zdravystyl.sk.
Ked potrebujes pomoct,alebo poradit skus nasu pomoc.

Dakujem

Prajem krasny den,

Viki

angel1

gruc:chod koznemu lekarovi a daj si predpisat Lamisil tbl.,moj priatel mal tiez dlhe roky pliesen nechtov na nohach a taktiez sa v lete za to hanbil,podstupil tuto tabletkovu liecbu,ca 8mesiacov bral tieto lieky a odvtedy ma nohy ako babatko,jemnucke bez nejakych črt predhadzajucej pliesne...

alti

Viem o zlikvidovani vzniknutej mykozy na chrbte potieranim miest octom. Kvasinky sa znicili. Snazit sa o suche nohy, ziadna syntetika. Ale kedze sa uvadza, ze dermatomykozy su zrejme aj prejavom zoslabenia urcitej vnutornej imunity, odporucam prehodnotit system vyzivy, zamerat sa na odkyslenie organizmu /je tu k tomu tema/. Bude to dlhodobe, ale ak to vyjde, uzitok bude komplexny pre cele telo :D. Pekny den.

kops

Navštívte kožného lekára. Existuje niekoľko typov tohoto ochorenia. Liečenie je dlhodobé odhadom 5-7 mesiacov, každý deň pirulky, mastičky, vodičky ... A aj po ukončení liečby si to vyžaduje vyššiu starostlivosť, aby sa to nevrátilo.