Pleseň na nechtoch na rukach a nohach

Príspevok v téme: Pleseň na nechtoch na rukach a nohach
Kvetinka

V porodnici som sa nakazila cez ranku na ruke.Bola som na kožnom ,užila som 2tabl.,viac som tam nešla.2 roky som uživala homeopatika,pomohli,držali infekciu pod kontrolou,žial prestala učinkovať.Potom som vyskušala naturoterapiu 1,5 roka,nepomohlo,stale sa mi to zhoršuje.Som už zufalá,trva to 4 roky.Prosim pomôžte,poradte,kde sa obratiť.Ozve sa mi niekto s rovnakým problemom? popripade aj vyliečený? Lekari tvrdia ,že sa to nedá vyliečiť.Ďakujem

Adriika

vyskúšaj koloidne striebro aplikovať na miesta kde sa pleseň vyskytuje, po krátkom čaše zmizne , súčasné KS aplikuj na obuv respektíve do vnútra . Nezaškodí ak budeš užívať aj vnútorné . Odporúčam zakúpiť od Koloidne.sk , majú rôzne aplikatori len nemajú na web stránke koloidne.sk , ale bolo mi povadene za krátky čas aj na stránke ich budú mat.

mariaaa

...v prvom rade sa ospravedlnujem za prispevky,kde sa nic neukazalo...
ZUZANA skus si kupit PROBIOTIKA...napr.aj BION3 je velmi dobre pre zeny...

mariaaa

Proti čomu Super Acidophilus účinkuje:

*

afty, vaginálne zápaly, zápaly pošvy, zápaly vajcovodov a vaječníkov, kandidóza, mykóza
*

bolesti kĺbov, plesňové infekcie na nechtoch a koži
*

akné, ekzém a ďalšie kožné zmeny (kožou sa vylučujú toxíny vznikajúce pri črevnej disbióze, ktoré nestačí vylúčiť telo pomocou pečene a ľadvín)
*

hnačka a zápcha (častý následok poškodenej črevnej flóry)
*

zápach z úst (zápach pochádza priamo z rozkladajúcich sa zvyškov potravy v črevách, takže proti nemu nepomáhajú ústne vody ani spreje)
*

alergia (niektoré premnožené hnilobné baktérie produkujú histamín a ten spôsobuje alergiu)
*

Crohnova choroba (závažné zápalové ochorenie čriev = bolesti brucha, kŕče, chudokrvnosť,únava, strata hmotnosti)
*

nafukovanie (signalizuje zle trávenie cukrov, celulózy a hnitie bielkovín)

zuzana77

ahojte, poradte mi prosim vas, uz trikrat mi ztrhavali zarasteny necht na nohe na tom istom palci, no po tretom raze mi necht nevyrastol pekne. len sa vrstvi a vrstvi a ma skaredu zltohnedu farbu.neviem co mam robit. vsetci vravia ze sa s tym uz nic neda robit....poradte mi prosim vas dakujem