Pleseň na nechtoch na rukach a nohach

Príspevok v téme: Pleseň na nechtoch na rukach a nohach
Kvetinka

V porodnici som sa nakazila cez ranku na ruke.Bola som na kožnom ,užila som 2tabl.,viac som tam nešla.2 roky som uživala homeopatika,pomohli,držali infekciu pod kontrolou,žial prestala učinkovať.Potom som vyskušala naturoterapiu 1,5 roka,nepomohlo,stale sa mi to zhoršuje.Som už zufalá,trva to 4 roky.Prosim pomôžte,poradte,kde sa obratiť.Ozve sa mi niekto s rovnakým problemom? popripade aj vyliečený? Lekari tvrdia ,že sa to nedá vyliečiť.Ďakujem

pimpijojo

Zdravim mam problemy s nechtami na rukach...taktiez tam mam pliesen,ale az tak ze nechty sa mi vydvihuju nahor...chcela by som vediet ci niekto z vas nevie kde pozhanam ten oreganovy olej,po pripade ako sa robi...poradte mi...vopred vam dakujem

Rudy a Lenka

Doporučujeme ti koloidné striebro - zatiaľ nič účinnejšie nepoznáme. Klikni si na www.bonavita.at alebo napiš mail na -adresa odstránená-

gia

NAILNER.REPAIR je ten správny prípravok na mykózu nechtov. 3 roky som sa trápila s liečbou rôznymi liekmy a prípravkamy až tento prípravok mi pomohol trvalo to
7 mesiacov až vtedy začala zmena a lôžka nechtov začali vyrastať zdravé. Dnes už nemusím skovávať ruku mám nechty v poriadku - podotýkam mala som ich veľmi poškodené. Budem rada ak to bude takto úspešne pomáhať aj ostatným ktorý trpia touto dignózou.

rrrr

Ahoj 78570 !!!!!
prosím ťa, mám podobný problém na jednom nechte na ľavom palci na ruke, už sa to s ním vlečie 2,5 roka, trošku sa to zlepšilo nejakými prostriedkami ale stále bojujem, teraz som si prečítal ten tvoj príspevok, a chcel by som ťa požiadať o pomoc,a to, že by si mi napísala názov toho tvojho prípravku, kt. si ty použila, ..neviem či to napíšeš sem na sklo, alebo ak nechceš, vyzvi ma, ja ti sem napíšem moju emailovú adresu,,,,díky moc

fedorova

Este vam dam dobru radu.Ked vidite,ze mate akukolvek zmenu na kozi,ci uz na tvari,alebo tele,treba hned v zaciatku sa ratovat,necakat na potom. Niekedy mudre zeny,bilinkarky aj gazddine si vedeli nazbierat bilinky pre rodinu na cely rok!Vedelo sa,co je nacoa pocas roka sa pamatalo a dbalo na to aby doma lieciva boli.Neprekvapila ich zima.V kazdej rodinesi urobte zasobu bahna zo stojatej vody,nechat vysusit a podla potreby sa pocas roka odobralo,pridalo mineralnej vody urobilo blato a naplast bola vyrobena.tak isto treba mat v dome bahno s -cierne bahno-nanos s okraju lesneho potoka.!V pripade lisaja alebo plesne alebo akychkolvek zmien na pokozke-akne a podobne treba vziat za hrst bahna riecneho,pridat presne tolko soli a vydrhnut si zasiahnute miesto.takto sa psota zastavy a vysusi-jednoducho uschne. Z bahna zo stojatej vody si urobite zabal pri nachladenych prieduskach,zapalu pluc,bolesti na plucach a hrudniku;bahno ma byt "vysusene"vezmete za liter bahna-v suchom stave dolejete postupne salvatorky,{ma to byt voda ,ktora obsahuje najviac vapnika a zeleza}Na slovensku splna tieto podmienky salvatorka,UROBITE BLATO!Tento postup si zapiste,zide sa vam.Vystrihnite si #KUSKY LATKY:bavlnenej-ciernej o rozmeroch 20 krat 30 cm.na prvu vrstvu natrite blato na hrubku 4 mm prykyte platnom dajte dalsu vrstvu blata -z bahna a prykryte dalsim platenkom.okraje zasite ciernou nitou! Odporucam si urobyt @ taketo naplaste.aknie tak aspon na hrud v pripade prechladenia a zapalu.umyte sa cistou vodou bez kremu a balzamou!na ciste telo si prilozte naplast na hrudnik a druhy -medzi lopatky,cize oproti obviazte sa elastyckym obvezom,aby vam naplaste na tele dobre drzali.nechajte si ih aj 3-4 dni.kazdy den vymente blato ,platenko preplachnite a urobte novy zabal,tato cierna naplast vam vytiahne aj stary chronicky zapal,a vyliecite si priedusky nadobro. kto ma reumu,presnejsie reumaticke bolesti.tiez mu pomoze tento zabal zo stojateho bahna.[mociarne bahno].LENZE POZOR!bolest v nohach ,rukach je najvecsia u lidi ktori mali zlomeninu alebo operaciu...tam chyba v tele zelezo,v tejto bolavej casti.treba ho telu dodat.NAPISTE SI;Kupte si podla bolaveho miesta .Takto ;do 2 deci vody pridajte 2 balicky kovovych zeletiek.Klasicjkych.nie ocelovych! nechajte v pohari na okne zhrdzaviet.2-3 dni.nalejte do plastovej nadoby dolejte 2 dc vody-salvatorky a dosypte praskove bahno.urobte blato,ktore nanesiete na plateka a zasijete.tymito naplastami si vyliecite aj staru reumu! preco cierna latka?preto ze cierna ma moc stahovat,V kombinacii z bahnom z mociara,vytiahne bolest z hlbky. peco 2 krat po 4 milimetre?peto ze spolu to bude osem milimetrou a to je cislo nekonecna,tak ze tato nekonecna bolest sa zasije a bude po bolesti.nie,smejem sa,ale naozaj ma svoj vyznam,tak ako vsetko,co nas obklopuje je to vsetko pre cloveka,preto a pre nieco,nech ste zdravi!

fedorova

dobry den ,prosim,vo vasom zaujme pouzite moju radu.Uz tu pisala ako sa daju vyliecit plesne na nohach.treba rozlisit,ci su na nechtoch plesne alebo nechty sa trusia ,preto,ze podava hlasenie,ze treba ratovat "PECEN" plesne sa zbavite jednoducho;zacinajucej sa zbavite tak,ze nohy budete za cas-2 tyzdne? -niekedy staci 2 krat;mocit vo vlastnom moci.Nekrutte nosom,je to dar pre zdrave fungovanie tela.Ked su uz zasiahnute nechty,treba si kupit petrolej a mocit nohy v petroleji,Plesne sa zbavite navzdy,Prepacte,ale takto sa liecia ovecky,aby nemali chromku-teda chore kopyta!Opytajte sa zverolekara!Netrapte sa vyskusajte,a si v dobrom na mna spomeniete

zlato

vygooglujte: mudra huba

Českí vedci objavili, že múdra huba (Pythium oligandrum) si poradí nielen so zápachom nôh, ale aj s vredmi predkolenia, atopickým ekzémom, lupienkou (psoriázou), mykózami a paradentózou.

Mykózy na nohách,
zápach nôh vraj pozná každý druhý z nás, mnohí sa ich márne snažia zbaviť roky. „Múdra huba“ by mohla pomôcť nielen im, ale aj ľuďom s vredmi predkolenia, atopickým ekzémom či lupienkou (psoriázou). Pôvodne sa Pythium oligandrum, nazývaný „múdra huba“, používal v poľnohospodárstve na ochranu rastlín. Jeho účinky objavil český vedec docent Dáša Veselý. To, že by mohol pomáhať aj ľuďom, zistil náhodou. Žena, ktorá s prípravkom na rastliny pracovala v laboratóriu, si všimla, že keď jej prášok padol na nohy, menej sa jej potili a nezapáchali. Jej manžel mal veľké problémy s plesňami a prípravok pomohol aj jemu. Preto sa Veselý rozhodol, že hubu vyskúša aj v boji proti mykózam na nohách.
UŽITOČNÝ UPÍR

Mikroskopická huba pôsobí ako upír na nepriateľské bunky. Čerpá z nich látky, ktoré potrebuje na výživu. Parazituje na plesniach spôsobujúcich choroby, a keď svoju úlohu splní, stratí sa. Za štyridsať rokov výskumu sa nikdy nestalo, že by huba ostala parazitovať na človeku, lebo ten pre ňu nepredstavuje príjemné prostredie, v ktorom by prežila. Keď zneškodní parazita, uvoľňuje priestor normálnej mikroflóre a napomáha tak hojenie. Pythium má oproti klasickým liekom niekoľko výhod. Prípravok nemá vedľajšie účinky a doteraz sa neobjavili ani alergické reakcie. Môžu ho používať aj deti a tehotné ženy. Plesne si voči nemu nedokážu vytvoriť odolnosť, preto účinkuje aj vtedy, ak ho potrebujete použiť viackrát. Prípravky z „múdrej huby“ sa zatiaľ vyrábajú len v Čechách. Dostať ich kúpiť v lekárňach, hoci nie sú zaradené medzi lieky, ale kozmetické produkty. Kým na Slovensku zatiaľ „múdru hubu“ pozná len málo kožných lekárov, v Česku s ňou majú skúsenosti už mnohí. Zhodujú sa, že aj keď huba nie je zázračným liekom na všetko, nikomu stav nezhoršila a niekedy pomohla aj v prípadoch, kde iné lieky zlyhali. Najviac skúseností s prípravkom má MUDr. Karel Mencl, mikrobiológ z Krajskej nemocnice v Pardubiciach. Vyzdvihuje účinnosť huby najmä v boji proti plesniam, ktoré môžu spôsobovať aj nepríjemný zápach a potenie nôh: „Až u osemdesiatich percent pacientov sa problémy úplne vytratili a ostatným sa stav aspoň zlepšil. Proti bežným plesniam teda huba pomohla každému. V pokročilejších štádiách pomohla zbaviť sa problémov vyše pätnástim percentám, u dvoch tretín ich zmiernila, no ostatným nepomohla vôbec.“ Účinok však nie je stopercentný ani pri chemických prípravkoch. Závisí od štádia, ale aj od konkrétneho ochorenia. Pri liečbe atopického ekzému či vredov predkolenia neboli výsledky také oslnivé, huba však pomohla asi polovici pacientov. Karel Mencl dodáva: „Napríklad lupienka sa úplne vyliečiť nedá. No múdra huba odstráni viditeľné prejavy ochorenia a pacient sa celkovo lepšie cíti.“

krasnyden

Prosim poradte, mam na palci na ruke hrbolcek, uz roky, ked vyrastie, zacne rast novy,najpvr vyrasta dost hlboka jamka po celej sirke nechtu potom hrbolec. Pod nechtom je taká zrubnuta zlta koza,ktora rastie aj po bokoch,ked si to vystriham, necht akoby sa stracal,oddeloval od koze. Co je najhorsie, behom posledneho mesiaca to napadlo dalsie dve prsty na ruke.Koza okolo nechtu-podusticky su popraskane, koza je draplava a straca cit. Skusala som maste proti plesni ale to nepomohlo. udajne to pliesen nie je ale podla mna je. Necht nema zelenu farbu. Neviete co na to? nemoze to byt aj nejaka vnutorna choraba? dakujem za rady