Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

Origgammi

Ja mam taky isty problem ako ma puppava(prepac ak som napisala zle prezyvku) ale ja som sa to este neodvazila povedat mame ako jej to mam povedat???? Celkom sa hanbim a co mam s ty robittt?!!!! Neviem vecer zaspattt

veronika89_8

lenze ako to mam zacat na mieste liecit a akym sposobom vlastne? Ty mas s tymto skusenosti ze by si mi vedela poradit? Lebo ja som uz v uzkych a chce sa mi az z toho plakat ze vitaminy uz vobec nevedia pomoct :(

alenkalienka

viktoria len to nie je liek na všetko, ja mám toto oskúšané a úspech u mňa nenastal vôbec žiadny, neviem či to záleží od toho, v akom stave je to prostredie dolu alebo od čoho ale u mňa táto tvoja rada veru neuspela :(

viktoriabb

jedine co mne pomohlo boli zenske kupele v mms kvapkach... najlepsia vec dovtedy som mala candidu pernamentne bolo to hrozne vyskusala som vsetky maste lieky a kremy a nic nezabralo

Chrisiana

Veronika tieto problémy céčkom nevyliečiť. Na toto treba zahájiť poriadnu liečbu, ktorá ti bude riešiť a dávať do poriadku prostredie tam dolu. Inak sa to tam nedokáže zregenerovať, keď to nezačneš priamo na tom mieste liečiť.

veronika89_8

bee kiezby si mala pravdu, ja ceeecko beriem pravidelne, ale vobec mi to nepomohlo v kombinacii s hentym. Od minuleho mesiaca sa trapim so svrbenim a najradsej by som kvoli tomu az plakala ake mi je to cele neprijemne :(