Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

zuzanka98

Nikič54 no co myslis? podla mna sa to bez problemov nezaobislo. Nie kazde mydlo je stvorene pre kazdu zenu predsa :)

Nikič54

bojla lenže to kým si skúšala a hľadala to pravé tak si si musela viaceré vyskúšať, z toho si nemala žiadne zdravotné problémy?
simka ale prečo to tí lekári robia? veď oni by mali byť tu pre nás. Riešiť naše zdravotné problémy :(

tatana1378

o tej haklivosti na akekolvek vonave papiere by som vam veru mohla od rana do vecera rozpravat :/ ale nastastie, ked sa clovek o seba dobre stara, ze dba o svoju hygienu a vyhyba sa veciam ktore mu vadia tak je vsetko ok :)

NadaStrakova

mjanik ono to vobec nemusi mat suvis s pecenou. Castokrat ide len o to, ze zena je alergicka, hakliva na nejake parfemove papiere a podobne. Keby za kazdym takymto problemom mala byt pecen tak by sme s nou mali problem asi vsetky ;)

simka214

nikic niekedy ani samy lekari nevedia ako pomoct. Preto radsej takto ludi odbavuju medzi dvermi s tym ze je to v poriadku. Nie si jedina co si musi taketo veci riesit sama neboj sa :)

bojla

myslieť si mohla, že je všetko ok. Len pravda to zrejme nebola. Takéto problémy nie sú len tak. Ja som prišla na to, že som veľmi citlivá a bárčo ma rozdráždi, myslím tým či už nejaké voňavé toaletné papiere a podobné veci. Po tých prišli problémy skoro hneď. A mydlo som tiež nemohla používať akékoľkve. Toľko som ich vyskúšala, no našťastie som už našla také, čo mi sadlo. Dúfam, že to nezakríknem.

zdravie911

Vyskušajte denne kupele spolu s Citicidal. 60% Citricidal ,40% Glycerin vyrabany spolocnostou Nutribiotic 20 minut alebo viac . Vaginálne – Čistenie Pošvy na noc zmiešajte 1-2 kvapky Citricidal do 8 oz / 236 ml vody. Použite striekačku. Vždy v zriedenej forme!
Viac informacii biozdravie.sk

Nikič54

bojla čauko veď práve preto sa pýtam. Ja väčšinou tiež som od lekárky odchádzala s tým, že mi vzala ster, že si mám zavolať na výsledky ale že si myslíš, že to je v poriadku a hotovo. A pritom problémy potom ešte minimálne dva týždne neustále pretrvávali. Ja som nikdy žiadny intim gél nepoužívala preto neviem, či by to mohlo tiež pomôcť.

KACENKA23

urcite nechod na kupalisko,toto ma zabilo akoze fuj...si normalna...skus ten vyplach co sa kupuje aj v lekarni,mne to pomohlo aj kamaratkam pri slabej imunite dostat vselico... aj zmenou PH,nemas noveho chalana???...ja som to kontretne stoho mala... znenou ph ..tusim ten vyplach sa aj vela reklamuje..je to taka gumena prkotinka a vyplachnes si snim original tam dole...