Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

Manon

AK to je mykoza tak ver tomu ze ti ziadny "gelik" z lekarne co si kupis nepomoze.
Treba ist jednoznacne ku gynekologovi, ktorý posúdi presne tvoj problém a naordinuje správnu liečbu (Lomexin, Fluconazol, Nystatin ...)

majusaa

Je to sice intimny gel. Ale tu ide o to ze pokial zena sa o seba dobre stara. Ma spravnu intimnu hygienu tak jej to pomaha vyhnut sa akymkolvek bakteriam a podobne. Tympadom vdaka nemu sa da takymto problemom do buducna predchadzat. Len to je fakt ktori mnohym zenam unika

Dea2

Lactacyd pri takýchto problémoch? tak tomu celkom nerozumiem. Veď je to intímny gél ako ten môže pomôcť riešiť takéto problémy?

Nikič54

nemala si to chuť vzdať, keď ťa problémy zdravotné neopúšťali? :-/ Lactacyd používaš a aký prosím ťa? ...veď jeho je tiež viac druhov nie? ono nie je problém s jeho používaním aj počas menštruácie?

Pilysia

Bojla pekný dník prajem, chcem sa opýtať aký konkrétne používaš :-) Ja som dlho mala problémy s pošvou ale našťastie už ustúpili, keď som zmenila stravu a prestala používať na umývanie sprchový gél. Myslela som, že to bude ok, ale keď je takto teplo a umyjem sa čistou vodou tak mám pocit akoby som vôbec nebola umytá. Vôbec sa necítim tak....mmmm..sviežo?! :-(

silvinka79

Preco by sa mali problemy prejavit az po case? akonahle tvojmu telu nieco nesadne. Nebude mu to vyhovovat tak to zbadas v priebehu par dni alebo tyzdnov :-)

bojla

Nikič bez problémov sa to samozrejme nezaobišlo, ale čo som mala len tak čakať a nečinne sa pozerať? musela som hľadať niečo, čo by vyhovovalo práve mne. Nebolo to jednoduché, ale stálo to zato. Vyskúšala som snáď všetky intímne gély od výmyslu sveta ale mne sa osvedčil Lactacyd tak som pri ňom aj zostala. Ako jediný mi nespôsoboval žiadne pálenie ani svrbenie :)

sepika

Nie je všetko o pečeni. Ja mám takéto problémy od malička. Najviac mi to skomplikovalo život v období puberty, keď som začala ešte viac pociťovať, že som žena a vadilo snáď všetko, čo som používala. Treba len hľadať čo na intímnu hygienu žene bude sedieť. Každá žena je iná.