Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

majusaa

krastella ako je to mozne? normalne.. je tomu prisposobene zlozenie gelu :) ten co ja pouzivam je obohateny o vytazky z modrej sedmokrasky a z bisabololu.. ten bisabol sa ziskava z harmanceka a ma proti zapalove a upokojujuce ucinky.. :) zlozenie je v tomto pripade klucom k spravnemu vyberu si myslim.

ynga

ja si myslim ze za taketo problemy moze prave oslabena imunita a tu treba liecit a riesit. Nie skusat kremiky a podobne srandy.

Pilysia

dobre majusaa tomuto ja už rozumiem, len u mňa je problém tak, že neviem celkom ako si mám vybrať ten správny gél. Pretože mám pocit, že každej vyhovuje niečo iné. Mám sa pozerať na zloženie?

krastella

majusaa ako je možné, že gél udržuje pH v pošve také aké tam má byť? ja som si do nedávna myslela, že práveže to prostredie všelijaké takéto prípavky narúšajú :-O

MiladkaHrubinova

ja si myslim ze dolezite je zmenit stravu. Zbavit sa vsetkych cukrov a bieleho peciva a problemy zmiznu ako carovnym prutikom!!! mam vyskusane :)))))

kurianka

umyvajte sa cistou vodou a nebudete mat ziadne problemy, ani mykozy ani nic. Je to najlepsia hygiena aku poznam.

talujsia

Jestvuje viac vecí, ktoré tieto problémy spôsobujú. U mňa bol na vine toaletný papier parfúmovaný ktorý som kupovala. Dlho trvalo kým som prišla na to, že práve to mi neprospieva. Ale akonáhle som zistila, že mi škodí tak putoval do koša aj s mojimi porlbémami....

majusaa

Manon nie vždy je všetko tak ako vyzerá. Príznaky mykózy sú síce svrbenie a pálenie, ale to neznamená, že vždy keď sa tieto príznaky objavia tak je to jednoznačne mykóza. Ja som mala s týmto problém dlho a pomohol mi práve gél. Pretože udržuje to správne pH v pošve..

stastna125

Treba správne odhadnúť čo je mykóza a čo je len nesprávna intímna hygiena. Moja kamarátka chodila na gyn každú chvíľu, že má mykózu a nebola to mykóza. Len si umývala intímne časti sprchovým gélom a práve to jej spôsobovalo svrbenie a pálenie. Treba byť opatrní pri používaní prípravkov na hygienu :-)