Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

bee_1

to moze byt kluden nejaky zapal skus si davat vitamin c a vyskusaj idelyn, ak ches zlavu tak skus cez -odkaz odstránený-
je to tam lacnejsie potom, j som brala vitamin c aj ideylyn, potom urinal akut a zabralo mi odvetdy uz nema take problemy

Sasaa627929

Ahoj, mňa keď svrbí tak si namočím ruku, na ňu dám trochu kvapiek citróna a poplachujem ju. Veľmi mi to pomáha ☺

zsuzska

kristi pozerala som sa aj na zloženie ibaže dosť dlhú dobu mi tie zložky nič nehovorili. Ale keď už som vyskúšala asi dva gély a nesedeli mi.. tak som si povedala, že musím zistiť prečo mi nerobia dobre, čo by mali obsahovať a čo neobsahujú. Mnohé ženy myslím že ani nemajú tušenia, že čo by takéto gély na intímnu hygienu mali obsahovať.

kristiyna

zsuzska ked si kupovala a zacala pouzivat tie rozne gely aj si sa pozrela co obsahuju, ci neobsahuju nieco co by ta mohlo este viac zbytocne podrazdit? hm???

bojla

Pamela tak to je potom možné že ti nesedel. Ja používam ukľudňujúci gél...lactacyd pharma a zatiaľ problémy ustupujú, dúfam, že keď ho budem používať dlhšie tak sa mi podarí ich zbaviť úplne pretože pasovať sa so svrbením a podobnými ženskými problémami ani zďaleka nie je sranda. Človek nikdy nevie či z toho nemôže vzísť časom ak sa to zanedbáva nejaký problém

zsuzska

Pamela ono sa to ukáže už po pár dňoch, týždňoch. Ja som vyskúšala už viaceré gély a po dvoch použitiach, po troch sa už ukázalo, či mi sedí či nie. Niektoré mi teda spôsobili nemalé problémy.

Pamela007

Ako dlho musi zena gel pouzivat aby zistila ci jej sedi, ci jej neskodi? Aky gel to ty pouzivas? ja som pouzivala saforelle alebo tak sa to nejako vola. Ale ako nahle som to minula tak uz som ho nekupila. Citila som sa po umyti nim tak zvlastne. Tak akoby ma neustale nieco drazdilo.

bojla

Nikola mnoho vecí nám uniká a ani si ich neuvedomujeme ako ich môžeme pre zdravie zúžitkovať. Ja odkedy som gél na intímnu hygienu začala používať a že mi sedí, tak problémy odznievajú, čomu sa teším.

Pilysia

ja som myslela dlho, že je podstatné, čo je na gély napísané, že aký je ale pritom ako čítam túto diskusiu, tak mi dochádza, že ani nie je dôležité čo je napísané ale aké má daný gél zloženie. To sú mi veci

nikola.stein

Dozvedela som sa toho mnoho. Nepovedala by som, že môžu mať v podstate rastlinky také účinky. Je to fajn si myslím :) kristi tiež si myslím, že v tom robíme veľkú chybu, ale tak čo s tým, každý sa učíme na vlastných chybách.