Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

mjanik

naďa nedomyslela si to dokonca-nie každá žena dostane svrbenie s toaletného papiera...a.........,ale len tá ktorá má zle pracujúcu pečeň

NadaStrakova

mjanik nechcem spochybnovat tvoje tvrdenie ale neda mi to. Nie vsetko sa da vyriesit akupunkturou.
Podla mna toto su prejavy problemu ktory moze byt kdekolvek. Niekto ma taketo problemy z toaletneho papiera, z pracieho prasku..iny z vymeny partnera.. neda sa vseobecne povedat, ze je problem s pecenou

bojla

Nikič54 ono to je rôzne..dosť záleží v akom stave a ako dlho pretrváva tento problém. Niekedy je dobré zájsť hneď ku gyn.. že čo na to povie, kde je problém. Ale mne sa napríklad viackrát stalo, že ma otočila pomaly medzi dverami, že to nie je nič vážne, že to nie je ani mykóza, že mi nemá čo na to dať. Takže niekedy je lepšie vyskúšať si najprv pomôcť sama..

Nikič54

dinda čauko myslíš, že intim gel by mohol ešte pomôcť? nie je na to už trošku neskoro, keď takéto problémy prepuknú? a hlavne v takej intenzite? :-/

michael 1

Neviem ako máš dlho tie problémy poradím len toľko ,že kúp si vitamín B-2 (riboflavín) malo by to pomôcť.

Michael

Dinda

No na mykozu je dobry pripravok Manuka intim gel. Je to prirodne. Treba skusit. Ak by ste niekto mali zaujem o viac info, napiste mi

nikuska333

Máš problémy tam dolu a ty chceš ísť na kúpalisko? nerob to.

Mne robí problém ísť na kúpalisko aj keď problémy nemám. Pretože viackrát sa mi stalo, že práve z tade som si niečo doniesla. Dobre si to premysli, aby sa ti nestalo, že sa ti problémy ešte predĺžia...

Zloba289

ak máš problémy s mykózou, so svrbením a podobne, tak by si návštevu kúpaliska mala úplne vylúčiť. To, že sa tam chodí kúpať množstvo ľudí len podporuje rôzne baktérie, ktoré nám ženám často narúšajú "kľud" tam dolu. Na tvojom mieste by som to neriskovala. Najskôr sa zbav svojho problému ;)