Hrozne ma svrbi a obcas aj pali vagina

krastella

lenže to asi tiež nejaký čas trvá, kým sa intímne partie dajú do poriadku a prejavy ako svrbenie pálenie a tak zmiznú nie? to nemôže byť preč zo dňa na deň, či?

kristiyna

Nikola lenze my si same mozeme za taketo problemy ked si nedavame pozor a pouzivame na intimnu hygienu barco co nam pride pod ruku...

majusaa

nikola no co aj si sa nieco nove dozvedela? :)
Jarunka preco by s tym mal byt nejaky problem? pokial neobsahuje gel nejake zlozky na ktore si alergicka tak ho mozes pouzivat normalne bezne vzdy ked sa umyvas

nikola.stein

Možno by sme už mali byť aj opatrnejšie, keď vieme, že sme také náchylné na takéto problémy. Ale často to podceňujeme. O tom viem teda svoje.. :/ idem si o bisabolole niečo prečítať :)

majusaa

tak to mame asi tak z hora dane, ze sa nas taketo problemy tykaju omnoho viac ako opacneho pohlavia. Ale tak s tym mi moc nenarobime, jedine si mozme zabezpecit vhodnu intimnu hygienu, ta nam moze pomoct aspon ako tak eliminovat tieto problem. Bisabolol obsahuje lactacyd pharma upokojujuci, ten pouzivam. Zatial som sa s podobnym zlozenim u nejakeho ineho gelu nestretla, ale aj keby tak asi by som iny neskusala ked tento mi sedi

nikola.stein

ahoooj majusaa čo to používaš, čo obsahuje bisabol? ..mne tiež tieto problémy nedávno začali a neviem sa z nich vôbec vylízať. Nechápem prečo my ženy sme na takéto problémy také náchylné :(

majusaa

krastella praveze to ma aj taku silu. Podrazdena, zapalena pokozka zmizne ked budes dbat na spravnu hygienu. Casto si to neuvedomujeme ze tak malo staci aby bolo vsetko v poriadku :)

krastella

upokojujúce účinky? to znamená, že ak aj mám zapálenú pokožku, tak mi to upokojí a aj začervenanie zmizne? či to takú silu nemá?

vejkaa

ynga čo má oslabená imunita s takýmito problémami?? tieto problémy väčšinou spôsobuje hlavne zlá intímna hygiena, alebo nedostatočná ;)