Zúžená predkožka

luki93

cawes!
mam z uzenu predkozku a nemozem pretiehnut predkozku cez zalud
je to problem!!!
napiste na luki93@orangemail.sk

skyfa

cafte hosi ja som si dal spravit obriezku neni to nic prijemne.ked som bol po operacii tak som mal stiahnutu predkozku za zaludom a pod zaludom stehy.nelakajte sa tie stehy vam po case vypadnu a su tam na to aby ste nevykrvacali ale vznikol mi tam jeden dost velky problem zacalo mi to krvacat a aj mi to cele opuchlo.potom som zasiel za urologom a ten povedal ze ze to bude trvat asi mesiac kym to odpuchne ale zatial vam viac nemozem povedat lebo este stale newiem co bude dalej.

faith

chcem sa spytat-ked si pretiahnem predkozku za zalud tak sa tak neprirodzene zroluje,a navyse je na nej vyrazne vidiet jednu zilu..jak by som tomu pomohol?predkozka je az velmi cerevena...plz help

pepepe

nemo, mas pravdu
vazne sa obriezka do 18ky uvolnuje. ja som mal do nedavna problemy a teraz uz ma to neboli, ked ju pretiahnem cez zalud. no mozno to je aj tym, ze casto som ju natahoval a hlavne v teplej vode. mne to asi pomohlo. neviem ako ostatnym. no nie je to zo dna na den, ale bolo to zopar tyzdnov az mesiacov.

nemo

plastic, ty si obrezany, ked to odporucas?
Mna to fakt zaujima, ze takato propaganda od ludi, ktori obrezani niesu, ako na to prisli, ze to je lepsie?????
Obrezany chlap je "lepsi" v posteli preto, lebo sa nevie urobit... A po 50ke uz ani nevie, co je slast z pohlavneho aktu, pretoze citlivost je nulova...

Nech sa ozvu ludia, ktori su obrezani, a nech laskavo pisu pravdu, ako to v skutocnosti je a zvlast taki, ktori to maju viac ako 10-15 rokov.

BTW: Predkozka sa uvolnuje az do veku 18 rokov - www.rodina.cz

plastic

Je dokazane ze v Izraeli zeny prakticky netrpia karcinomom krcka maternice lebo maju obrezanych muzov.Je to na dlhsie rozpravanie ale suvisi to s lepsou hygienou.Obrezany muzi su udajne lepsi aj v posteli.Obriezku vam zabezpecia v ustave lekarskej kozmetiky kontakt: plast@post.sk .