Zúžená predkožka

666horn666

ahojte chcel by som sa spitat co mam robit mam problem z zuzenou predkozkou ! da sa mi pretiahnut ked nemam erekciu celkom a ked mam erekciu tak tak do polky chcel by som to nejako viriesit ale ak sa da bez lekarov lebo som hamblivi poradte niekto ci sa to da npr pod tou horucou vodou nejak cvitic ak hej tak ako ? prosim piste na 666horn666@azet.sk vopred pekne dakujem

sokol1234569

Cavte, neviem ci mam zuzenu predkozku, ked mi penis nestojí tak si ju v pohode pretiahnem cez zalud a aj spet, ale akonahle sa mi postavy tak si ju tiez pretiahnem ale ide to tazko a spet to ide tak isto dost tazko, ako sa to da liecit???, dakujem za odpovede...

jonny

je niekto kto by mi bol ochotny pomoct ako mam s tym cvicit alebo nieco ine len nie drasticke mail: BembyMaster@azet.sk dakujem

jonny

stanley1 to som rad xD este ze tak sa da stiahnut tak nie vela ako cvicit nejaka stranka porad alebo konkretne porad co a ako mam robyt dakujem

jonny

mam zuzenu predkozkua ale nic ma neboli a ani nemam infekciu je nutna ta obriezka alebo nie ma to nejake negativne nasledky ked to je takto mne to niako neprekaza takto ale mozno v neskorsom veku bude tak neviem

fyzik

Skuste kuknut na tuto diskusiu,

www.zdravie.sk

tu diskutujeme o moznosti modernej liecby zuzenej predkozky, hlavne sekundarnej fimozy. Skuste si precitat moje prispevky a zistite ze uz davno obriezka alebo ine chirurgicke riesenie nieje jedinou moznostou liecby fimozy. Alternativou je aplikacia topickych kortikosteroidov vo forme masti na uzke miesto, je to bezbolestne. Mne to pomohlo v 23 rokoch, nevedel som stiahnuť ani bez erekcie. Za 8 dni som stiahol bez erekcie a za 27 dni v erekcii. Kombinovat s dilataciou. Uspesnost metody je okolo 94%.

maltoo6

ahojte ludia mam 16 a ked mi penis nestoji v pohode si predkozku pretiahnem ale ako nahle sa mi postavy tak predkozku pretiahnem asi do polky zaluda poradte ako sa to da riesit(ale nie u doktora)ci nepomahaju niake maste alebo nieco podobne na uvolnenie predkozky mal som uz aj sex s kondomoom a ani to moc nevadilo