Zúžená predkožka

rata

Jasné, že vie, že "to" chalani majú iné. Myslím, že s tým má problém, hlavne sa pred niekým vyzliecť atď. Keď bol menší hovorili sme spolu o tom, no ako vyrastal, nechce sa k tomu vyjadrovať. Jednoducho, nedá sa s tým nič, robiť, musí sa s tým naučiť žiť. Iná voľba nie je. Ja viem, možno to znie kruto, no ak to bude niekedy potrebovať aj tvoj syn, ver tomu, že mu to tiež dáš urobiť.

fifik

nuz v mojom veku bola mama rada, ze som si niekoho nasiel...lebo prave kvoli tomu som nikoho nechcel. A co v skole? nemal ziadne problemy? neposmieval sa mu nikto? hambil sa alebo nie? pretoze mna tato skusenost, po tom, absolutne frustrovala a uzavrela... Tiez sa mama rozhodla, vdaka doktorke chirurgicke, ze to treba a stalo sa to, ze to co mali opravit este viac pokazili...
Preto sa ta pytam, ze co o tom vies, ci s tym tvoj syn nema problem... a ci sa niekedy vypytoval, alebo si vsimol nejaky rozdiel medzi chalanmi...ze je "iny" ako "ostatni"...

rata

Robili mu to keď bol maličký, mal 4 roky. Vtedy som mu to vysvetlila, že sa nedá nič iné robiť, že lekári mu napravia, čo je pokazené. Teraz je už veľký, má 17 rokov. A sexuálna skúsenosť? To zatiaľ neviem. Ty sa s týmito vecami priznáš mame?

fifik

Kolko mal rokov? Kolko ma teraz. Bolo mu vysvetlene, co sa bude diat? A co jeho skolsky kolektiv, ako sa to stratilo medzi chalanmi? Ak ma viac, ako 15 a mal uz sexualnu skusenost? Ako ju vnimal?

rata

Robili mu obriezku, iná možnosť nebola. Znášal to veľmi dobre, i keď mal bolesti.Hojilo sa to celkom dobre. Čo by si chcel ešte vedieť?

rata

Chceli ste vedieť, čo viem o tom ja, keďže som žena. Takže, tento probém mal môj syn, keď bol menší a celé som to s ním v nemocnici absolvovala. Takže preto viem niečo o tom.

fifik

Nuz, Lekar je lekar, ale nieje nutna uplna obriezka. Da sa to riesit podla stavu aj steroidnymi mastami, da sa doma v teplej vode velmi pomaly cvicit... Lekar mu moze odporucit zakrok uplny, ale anonymus moze trvat len na ciastocnom odstraneni predkozky, teda problematicku cast. Potom sa o to treba DOSLEDNE starat.
Takze anonymus, vykasli sa na hambu, navstiv lekara (mozno aj s rodicmi)pre neho je to absolutna rutina, a podla toho, co ti povie, tak si to rozmysli, porozmyslaj a zvaz, aky zakrok podstupis.

tak tu mas giv, ale chcel som vediet, co vie o tom rata, ked je zena...