Zúžená predkožka

llllllllllllll

Mám podobný problém len ono by to aj šlo len niečo mi ju zo zadu drží a to sa nedá natiahnúť a ked sa o to pokúšam tak to začína bolieť.Napíšte na email funkymaniacsk4@gmail.com

Tomáš

Zdravím, chcem sa spýtať mám 21 rokov a vediem normálny sexuálny život s jedinou partnerkou. Ale asi pred týždňom možno viac, sa mi začali vyhadzovať na žaludi červené fliačky, mastil som si ich krémom. Fliačky postupne mizli ale zúžila sa mi predkožka a teraz mám problém si ju stiahnuť dole. Nechápem tomu a neviem či s tým mám ísť k urológovi. Môžete mi s tým nejako pomôcť prosím? Môj mail je Toso.chabada@inmail.sk Ďakujem

joey21

dobry den
mam zuzenu predkozku tak ze ju nemozem vobec stiahnut a neviem co mam stim robit
ak my mozete pomoct tak piste na fuksman21@azet.sk

aquaman

Dobrý deň prajem, mám 15rokov a nedá sa mi vôbec stiahnuť predkožka, ani v pokojovom stave. Mohli by ste mi poradiť nejaké cviky, alebo maste? Anonymne prosím, som dosť hanblivý- aquaman@atlas.sk moc ďakujem

Trdielk0

patrikk aj ja som s tym aml problem.. riesil som ho tyzden alebo dva nepamatam uz.. a to tak ze som stale skusal stiahnut predkozku.. na zaciatku mi nesla ani ked som mal penis v pokojnom stave.. ale po case to uz islo.. a potom som to riesil tak, ze som si ju stiahol na noc a isiel spat.. ak by to aj bolelo tak pocas spanku nebudes citit.. iba rano.. skus s tym tak trenovat.. vraj je to dobre aj pod teplou vodou ale ja som to robil normalne na sucho..

patrikkkk

pomozte mi prosim...mam zuzenu predkozku..ledva ju viem ked mam penis v klude stiahnut a ostane mi za zaludom....cital som niekde ze sa to da natiahnut necham ju tak den a potom si ju dam spat a nic nijake zmeny...ten otvor vobec nieje vacsi hore...poradte mi prosim ako to mam robit...ked ho mam stoporeneho musim mat predkozku naspat nemoze byt stiahnuta lebo to velmi boli....stacilo by ten otvor hore zvacsit a bolo by to ok..lenze neviem ako...poradte prosim

Cerpack

Nevedel by mi niekto zohnat ten DIPROSONE.? Zaplatim aj 3nasobok alebo sa dohodneme. Vopred vam dakujem. 903@atlas.sk

SMIESNE

Poviem vam moj pribeh...ked som mal 4 roky asi zlakol som sa ked som si stahoval predkozku odvtedy som si ju nestiahol bal som sa proste rodicia sa ma pytali v 12 ci sa mi da stiahnut jasne ze som povedal ze da,ale uz ma to zacalo poriadne trapit do 17 stich az potom som si lahol do vane a kaslal nato co sa ma stat nesiel som nikdy k doktorovi povedal som si vsak ked som to mal raz dole tak to dam aj teraz a zacal som ju stahovat netlacil som moc na nu aby sla dole len pokial sla a dal ju spat a pod teplu vodu za hodinu asi som ju dostal mozno do polky aj viac a prisla ta chvila ked som ju mal dat za zalud dost som sa bal aby tam neostala ale vzdy som ju nehal na urcitych bodoch trosku aby sa natiahla a neskor som ju dal dole uplne takze chce to trpezlivost koza sa natiahne urcite