Zúžená predkožka

aladar

Chlapce, lekari to volaju FIMOZA. Nic sa neboj, ja to mam za sebou a mam 27 rokov.
Najprv ku vseobecnemu lekarovi a ten ta odporuci na chirurgiu. Aspon u mna to tak bolo.
Good Luck

ajajajaj

Zsravim,ja som bol asi v 16 na zakroku aby mi odstranili uzdicku na zaludi.Teraz mam 18 a vsetko je v poriadku az na to,ze ked mam stoporeny penis tak mi ide o nico tachsie dole predkozka a zasa naspat,ale dam ju za zalud,ked neni stoporeny tak to ide v pohodicke bez problemu.Niekde som cital,ze pomaha,ked si to natahujem pod teplou vodou.Mate nejake ine rady alebo skusenosti?Dakujem

mirabelka

povedz to mamine, ale tatkovi, s kym mas lepsi vztah. dospeli ti uz budu vediet poradit :)
ked nie, skus svojho detskeho lekara

chris01

mam 12 rokov a vôbec sa mi neda pretiahnut predkožka cez celi žalud je tam dole ako prilepena da sa stiahnut ale nie uplne poradte mi prosim čo mam robit

mova30

bolestivo mu to stiahol ale o mesiac sme sli na obriezku-bolo to jedine riesenie,lebo by mal chlapec problem cely zivot.Niekomu staci len ciastocna obriezka-jemu by vraj nestacila.Bala som sa ako si zvykne ale teraz ma 8r.a bere to uplne normalne.dufam ze sa to nezmeni

mova30

caute.mojmu synovi to zacalo v 4r.-pri kupani tazko isiel stiahnut a potom rychlo spat.castejsie sa nam objavovala kv.krvi-framykoin zahojil,ale len do druheho dna a takto sa opakovalo denne.Raz sprchoval tatino a nevratil predkozku rychlo spat a bol problem na svete.do 20min.sme boli na urologii

dlhynickmam

A ešte som zabudol....Ak by si to niekto prečítal a vedel niečo nové o Fimoze alebo nejaku fakt dobrú radu tak sa mi ozvite prosííím na Dlhynickmam@azet.sk

dlhynickmam

Čaute ľudia...No mám ten istý problém ako ostatný a už fakt neviem čo s tým...Strašne ma to trápy a ked počujem slovo predkožka tak mi je až zle...Už niekoľko krát som uvažoval nad týc,že zájdem k lekárovi ale nikdy som sa k tomu neodhodlal vzhľadom na to,že mám 18 a dosť sa hambím...Vie mi niekto poradiť viem,že to je blbá otázka ale Aký je postup?...Mám ísť prve k svojmu lekárovi alebo rovno na urologiu?Ked ja sa tak strašne hambím....A ešte jedna otázka....fakt pomáha teplá voda?...No skúsim ale fakt by som si vydýchol keby som mal tento problém za sebou :´((

la

Prednedavnom som zistil ze mam zuzenu predkozku.Zatial sa da pretiahnut za zalut celkom bez problemov a ide aj naspat,no ak
nemusim tak nechcem ist k doktorovi.Poradnte mi pls ci ba pomohlo pretahovanie v teplej vode ale nejaka mast ako som sa docital inde. PLS napiste na stano@brnet.sk

sida

Môj muž má 35 a má tiež zuženu predkožku,vobec mu nejde pretiahnuť cez žalud,ani ked nie je stoporeny.Vie o tom,že to tak nemá byť,no ani na rozume nemá,že by to nejako riešil.Ako tu čítam vaše pripomienky,tak je to potom možno aj príčinou toho,že mám velmi časte zápaly v pošve.Je to teda tak,že pod tou nepretiahnutou predkožkou sa hromadia bakterie???Ako ho presvedčiť,aby si to dal spraviť???