Moje prve kramy

Príspevok v téme: Moje prve kramy
zebyja

Ahojte :) No tak asi takto...o 2 mesiace mam 14 a prave vcera, na silvestra som "to" dostala. V utorok som si zbadala na nohavickach len tmavu skvrnu, som sa hned potesila ze to uz bude ono a pouzila som vreckovku ako vlozku. Ale cuduj sa svete :D do vecera ani flaka na nom. Tak som si myslela ze to nebude ono. Ale vcera rano som tiez zbadala drobne skvrnky, tak som zasa pouzila toaletny papier, no a zachvilu bol cely krvavy :D tak som pochopila ze to uz asi bude ono... cele poobede som prelezala s mensimi bolestami brucha... nic strasne... ale bola som stastna ze som uz zena :D dala som si vlozku(sama v izbe pod paplonom v posteli, lebo som sa bala ze na WC by suchotanie poculi) hrubu, na skole nam pred rokom tie rozdavali vzorky always... o desiatj som si dala dalsiu hrubu v lkupelni a naplno som pustila sprchu lebo som sa bala ze by to niekto pocul :D a pouzite a papieriky z nich idu von oknom (fakt nerada poskodzujem takto humusne zivotne prostredie ale inak sa neda)
na dneska mi zostali len tenke vlozky, a teraz mam predposlednu... tak neviem co bude potom... a mam zlu naladu lebo by som sa o tomto vsetkom najradsej niekomu vykecala... tak dufam ze aspon tymto sa mi ulavi
mam totiz len jednu kamosku ale tej som tvdila ze som to uz davno dostala takze ona neprichadza do uvahy...
poviete si: a co mama?
mamu nemam staromodnu, skor naopak, o sexe pod. sa s nou da v pohode po zabavat ale o tomto ...
pred par tyzdnami bola niekde v TV rec o kramoch, ja som uz jasne ze vedela co to je... ale sestra moja 1O rocna sa to mamy spytala, lebo nevedela... a mama odpovedala ze NEVIE :D .. takze je asi na tuto temu hakliva a nejdem ju s tym obtazovat poradim si sama... a ani by som nevedela ako jej to mam povedat... raz ale na to pride :P ktovie m,ozno este dneska alebo zajtra., alebo to uuz vie a hambi sa prehovorit :D
dakujem ze si si toto precitala, a potesi ma kazdy prispevok, od hocakej baby ci zeny...

Balon

Ahojte potrebujem poradiť mám 11 a používam tampóny , ako povedať o nich mamke že ich chcem pouzivat nadalej ? VO PRED DAKUJEM

Basicgirl

Ahojte potrebujem poradiť mam 13 a 22.12.2019 som mala tmavo hnedý výtok asi 4 dni no boleli má kríze a chrbtica ...dnes je 19.1.2020 a nwm či to bola menstruacia alebo čo prosím poraďte

proste_dievca

Baby tiež som sa bála povedať mamine že mám prvé krámy tak som si gatky rolovala a hadzala do prania aby si nič mamina nevšimla no ale raz prišiel ten deň...
Mamina si ma zavolala nech jej nejdem pomôcť s nákupom(niečo som tušila) došiel môj brat že aj on chce pomohat ale mamina povedala ze nie ze potrebuje sa so mnou vážne porozprávať.. Ojojoj a už som vedela....
Mamina sa ma opýtala nechceš mi niečo povedať?
Nie
A nemáš predomnou nejaké tajomstvá?
Nie
A nebudeš náhodou potrebovať toto? (držala predomnou balík vložiek a intimiek)
Ja ze budem
Prečo si mi to nepovedala?
Bála som sa a prišlo mi to trápne....
A potom sme sa chvíľu rozprávali ako to bude... Ale aj tak som už všetko vedela však internet funguje

tamus112

Ahoj mam 12 niekedy nosim intimky lebo mam silny vytok a dnes som si na nej nasla normalny bielozlty vytok ale tak inak tmavsi tak na koncoch do hneda , mam uz mame povedat ze som dostala menstruaciu?

ella811

Tamuska123-Ako sa prejavuje čo? Kramy? No máš predtým výtok keď už ich dostaneš, tak máš najprv akoby špinenie, teda aspoň tá moja prvá menštruácia bola, že som mala také hnedé na papieri a to už sa o nejakú dobu dá na krv. Budeš cítiť pravdepodobne bolesť pŕs, mňa bolia viac kríže do doteraz a tiež nemám chuť na jedlo, alebo prehnanú chuť počas nich, pred nimi som divá šelma pripravená roztrhať všetkých ľudí, ktorí ma naštvú čo i len pohľadom, niekedy teda...Inokedy som milá a cez ne ešte milšia ako zvyčajne...A tiež mňa cez prvé obzvlášť neskutočne bolelo v podbrušku, až som myslela, že to sa niečo hrozné deje, som ani nebola doma a keď som potom prišla, tak mi skôr odľahlo. :D AAA kĺby ťa môže bolieť, alebo až celé telo...Každý inak, mňa niekedy asi všetko, niekedy nič. :-)
Veľa šťastia a neprivolávaj to, čím neskôr(do normálneho veku ako), tým lepšie.