Moje prve kramy

Príspevok v téme: Moje prve kramy
zebyja

Ahojte :) No tak asi takto...o 2 mesiace mam 14 a prave vcera, na silvestra som "to" dostala. V utorok som si zbadala na nohavickach len tmavu skvrnu, som sa hned potesila ze to uz bude ono a pouzila som vreckovku ako vlozku. Ale cuduj sa svete :D do vecera ani flaka na nom. Tak som si myslela ze to nebude ono. Ale vcera rano som tiez zbadala drobne skvrnky, tak som zasa pouzila toaletny papier, no a zachvilu bol cely krvavy :D tak som pochopila ze to uz asi bude ono... cele poobede som prelezala s mensimi bolestami brucha... nic strasne... ale bola som stastna ze som uz zena :D dala som si vlozku(sama v izbe pod paplonom v posteli, lebo som sa bala ze na WC by suchotanie poculi) hrubu, na skole nam pred rokom tie rozdavali vzorky always... o desiatj som si dala dalsiu hrubu v lkupelni a naplno som pustila sprchu lebo som sa bala ze by to niekto pocul :D a pouzite a papieriky z nich idu von oknom (fakt nerada poskodzujem takto humusne zivotne prostredie ale inak sa neda)
na dneska mi zostali len tenke vlozky, a teraz mam predposlednu... tak neviem co bude potom... a mam zlu naladu lebo by som sa o tomto vsetkom najradsej niekomu vykecala... tak dufam ze aspon tymto sa mi ulavi
mam totiz len jednu kamosku ale tej som tvdila ze som to uz davno dostala takze ona neprichadza do uvahy...
poviete si: a co mama?
mamu nemam staromodnu, skor naopak, o sexe pod. sa s nou da v pohode po zabavat ale o tomto ...
pred par tyzdnami bola niekde v TV rec o kramoch, ja som uz jasne ze vedela co to je... ale sestra moja 1O rocna sa to mamy spytala, lebo nevedela... a mama odpovedala ze NEVIE :D .. takze je asi na tuto temu hakliva a nejdem ju s tym obtazovat poradim si sama... a ani by som nevedela ako jej to mam povedat... raz ale na to pride :P ktovie m,ozno este dneska alebo zajtra., alebo to uuz vie a hambi sa prehovorit :D
dakujem ze si si toto precitala, a potesi ma kazdy prispevok, od hocakej baby ci zeny...

Pikenko420

Ahoj mám 16 a dostala som len teraz krámy, ťažko si na to zvykám, hanbím sa to povedať rodičom, raz v škole som mala biele nohavice a dostala som to, no hrôza.

matusa_buky

Jasné že sa toho vôbec nemusíte báť, je to vec ktorú má každá žena a chlapi to berú tiež ako samozrejmosť, je to tak a my s tým nič nespravíme len si nato musíme zvyknúť

Timi57

Ahojte ja mám 12 a práve dnes ráno som "to" prvý krát dostala.
Mamu nemam zomrela keď som mala 4 ale ocinova priateľka to vzala uplne v pohode dala mi vlažky pár rád a tak.
Tým som chcela povedať ,nemusíte sa baby vôbec báť , veď aj ony raz stali na vašom mieste .

pomocnica

normalnyclovek- ale keď tu je založená téma, tak načo budú zakladať nové, keď sa naskytne problém, tak napíšu tu, aj keď je to problém terajší, ale téma stará... Zbytočne sa tu potom zakladajú také isté témy...
Takže si normálny človek pochopil nie?
Ale hej, tí čo tu ešte radia k téme, tak to je blbosť..
No čo už.
Pekný zvyšok dňa.

lalszz

Ahojte, ja som kramy dostala v 13 a som za to rada. Ked som to prvy krat dostala hned som volala mamine.A MS mavam pravidelne, hned od prvej ms, vzdy som to dostala presne

pomocnica

alina9604- kľud! Porozprávaj sa s mamkou. A kamošky...to je OK. a celá rodina to zistiť hneď nemusí, raz to zistí tak či, tak to je jedno. :D veľa šťastia pri rozhovoroch. :D

alina9604

Ahoj, mám 11.
Počas telesnej keď sa partia dievčat-spolužiačok rozprávali, tak som prišla asi nevhod. Rozprávali sa o tom a zistila aom, že 6/11 dievčat to má. O deň na to pozriem doma na spodné prádlo a vydno to tam. Nwm či je to ono alebo nie ale nwm proste nwm. Kamošky-dvojičky to nemajú a nwm ako na mňa zareagujú keď by som to NÁHODOU mala a to isté platí s mamou... Mám aj tety aj ujov a roste keď sa to celá rodina dozvie... R.I.P ME!!! :DDD

-alina9604

--------------------------------------------------------------------------------
ACHIEVMENT GET: I AM NERD! XDD