Moje prve kramy

Príspevok v téme: Moje prve kramy
zebyja

Ahojte :) No tak asi takto...o 2 mesiace mam 14 a prave vcera, na silvestra som "to" dostala. V utorok som si zbadala na nohavickach len tmavu skvrnu, som sa hned potesila ze to uz bude ono a pouzila som vreckovku ako vlozku. Ale cuduj sa svete :D do vecera ani flaka na nom. Tak som si myslela ze to nebude ono. Ale vcera rano som tiez zbadala drobne skvrnky, tak som zasa pouzila toaletny papier, no a zachvilu bol cely krvavy :D tak som pochopila ze to uz asi bude ono... cele poobede som prelezala s mensimi bolestami brucha... nic strasne... ale bola som stastna ze som uz zena :D dala som si vlozku(sama v izbe pod paplonom v posteli, lebo som sa bala ze na WC by suchotanie poculi) hrubu, na skole nam pred rokom tie rozdavali vzorky always... o desiatj som si dala dalsiu hrubu v lkupelni a naplno som pustila sprchu lebo som sa bala ze by to niekto pocul :D a pouzite a papieriky z nich idu von oknom (fakt nerada poskodzujem takto humusne zivotne prostredie ale inak sa neda)
na dneska mi zostali len tenke vlozky, a teraz mam predposlednu... tak neviem co bude potom... a mam zlu naladu lebo by som sa o tomto vsetkom najradsej niekomu vykecala... tak dufam ze aspon tymto sa mi ulavi
mam totiz len jednu kamosku ale tej som tvdila ze som to uz davno dostala takze ona neprichadza do uvahy...
poviete si: a co mama?
mamu nemam staromodnu, skor naopak, o sexe pod. sa s nou da v pohode po zabavat ale o tomto ...
pred par tyzdnami bola niekde v TV rec o kramoch, ja som uz jasne ze vedela co to je... ale sestra moja 1O rocna sa to mamy spytala, lebo nevedela... a mama odpovedala ze NEVIE :D .. takze je asi na tuto temu hakliva a nejdem ju s tym obtazovat poradim si sama... a ani by som nevedela ako jej to mam povedat... raz ale na to pride :P ktovie m,ozno este dneska alebo zajtra., alebo to uuz vie a hambi sa prehovorit :D
dakujem ze si si toto precitala, a potesi ma kazdy prispevok, od hocakej baby ci zeny...

Little.Angel

Ahoj. :)
Ja som tiež len pred 2 mesiacmi dostala také ozajstné krámy. :) Síce úplne prvý výtok som mala ešte vo februári, ale také pravidelne mesačné v júli. :) Som od teba o rok mladšia, ale to hádam nevadí.
Každopádne, moja úplne prvá menštruácia bola asi najhoršia. Najskôr som sa tešila, lebo som si konečne prišla veľká. Ale potom som už z toho bola na prášky. Bolelo ma brucho, krvi ani maku.. Proste niečo hrozné, celý deň som blokovala WC, na prechádzky nebolo ani pomyslenia..
Jediný rozdiel bol v tom, že mama o tom vedela. A keď to vedela ona, tak už mi aj volala starká, aby ma povzbudila. :D Bolo to dosť trápne, lebo som najstaršie dieťa v rodine, a ako to býva, prvorodení by mali byť spravidla takí "naj". Myslím, že som všetkých svojimi výsledkami uspokojila, nielen školou, ale aj vekom mojej prvej menštruácie. :D Takže som vzorom pre zvyšok detí. Majú smolu. :P

Ale chcela by som ti poradiť. Ak tvoja mama berie tieto chúlostivé veci v pohode a aj "robenie detí", tak to máš v pohode. Moja o "tom" nechce ani počuť. Ak jej v 16 dojdem domov tehotná, tak by som asi neprežila. xD
No nesmieš sa báť, tvoja mama už musí chápať, že si vyrástla a nie si jej malé dievčatko, ktorému treba ošetrovať kolená, aj keď navždy budeš jej dcérou. V pokoji si niekde spolu vyrazte do kaviarnie (napríklad xD) a porozprávajte sa ako dve ženy. :)
Zatiaľ ahooj a drž sa :)

Leuska123

Neviem aky nazor, ale ten nazov je neuctivy voci zene a samozrejme, ze velmi mlade baby si to asi neuvedomuju.. ved ty sa tak prezentuj, to poukazuje na tvoju uroven vyjadrovania..

Leuska123

Nemozete opravit v nazve temy slovo "kramy"? To je take hrube pomenovanie, vulgarne a patri to k zenskemu zivotu a schopnosti mat deti.. Normalne mna ako zenu to uraza..

LAlal

cavte nwm kedy dostanem krami moja mám mala v 16 spolužiačky uz všetky majú nwm Ják to mám povedať mame žeby mi Napr kúpila intímky ochlpenie uz mám tak trochu ja mám 12 a ešte nemam občas mám výtok je to dedične budem to mat po máme že až neskôr ? PLs povedzte diky

zuzujdjsjdjsjsndj

Ahojte ja mám, 11 za mesiac 12 a už som to dostala ja som to povedala máme bez problemov ale jeden deň som to tajila pretože som nevedela isto ze sú to kramy myslela som si ze jeho to hnedo cerveny až cerveny vytok