Moje prve kramy

Príspevok v téme: Moje prve kramy
zebyja

Ahojte :) No tak asi takto...o 2 mesiace mam 14 a prave vcera, na silvestra som "to" dostala. V utorok som si zbadala na nohavickach len tmavu skvrnu, som sa hned potesila ze to uz bude ono a pouzila som vreckovku ako vlozku. Ale cuduj sa svete :D do vecera ani flaka na nom. Tak som si myslela ze to nebude ono. Ale vcera rano som tiez zbadala drobne skvrnky, tak som zasa pouzila toaletny papier, no a zachvilu bol cely krvavy :D tak som pochopila ze to uz asi bude ono... cele poobede som prelezala s mensimi bolestami brucha... nic strasne... ale bola som stastna ze som uz zena :D dala som si vlozku(sama v izbe pod paplonom v posteli, lebo som sa bala ze na WC by suchotanie poculi) hrubu, na skole nam pred rokom tie rozdavali vzorky always... o desiatj som si dala dalsiu hrubu v lkupelni a naplno som pustila sprchu lebo som sa bala ze by to niekto pocul :D a pouzite a papieriky z nich idu von oknom (fakt nerada poskodzujem takto humusne zivotne prostredie ale inak sa neda)
na dneska mi zostali len tenke vlozky, a teraz mam predposlednu... tak neviem co bude potom... a mam zlu naladu lebo by som sa o tomto vsetkom najradsej niekomu vykecala... tak dufam ze aspon tymto sa mi ulavi
mam totiz len jednu kamosku ale tej som tvdila ze som to uz davno dostala takze ona neprichadza do uvahy...
poviete si: a co mama?
mamu nemam staromodnu, skor naopak, o sexe pod. sa s nou da v pohode po zabavat ale o tomto ...
pred par tyzdnami bola niekde v TV rec o kramoch, ja som uz jasne ze vedela co to je... ale sestra moja 1O rocna sa to mamy spytala, lebo nevedela... a mama odpovedala ze NEVIE :D .. takze je asi na tuto temu hakliva a nejdem ju s tym obtazovat poradim si sama... a ani by som nevedela ako jej to mam povedat... raz ale na to pride :P ktovie m,ozno este dneska alebo zajtra., alebo to uuz vie a hambi sa prehovorit :D
dakujem ze si si toto precitala, a potesi ma kazdy prispevok, od hocakej baby ci zeny...

8716

Ahojte , večer keď sa vizliekam tak vidím malé zaschnute hnedé bodky ale ráno ich nevidím iba večer sú zaschnute neviete niekto prosím čo to môže byť ? Ďakujem

Zoska112

Ahojte . ja som menstruaciu dostala pred rokom ked som mala 10 rokov teraz mam 11 rokov este som sa nestretla s pripadom ze by to dostala 10 rocna baba a ja si myslim ze to je prilis skoro . ale nejde o to aspon sa uz nemusim obavat . lenze pred menstruaciou dostanem strasne bolesti niekedy to vivrcholi ze skrabem o stenu mam horucku a je mi velmi zle je to tym ze som to dostala skor alebo je to normalne ? Prosiim

Zoska112

Ahojte . ja som menstruaciu dostala pred rokom ked som mala 10 rokov teraz mam 11 rokov este som sa nestretla s pripadom ze by to dostala 10 rocna baba a ja si myslim ze to je prilis skoro . ale nejde o to aspon sa uz nemusim obavat . lenze pred menstruaciou dostanem strasne bolesti niekedy to vivrcholi ze skrabem o stenu mam horucku a je mi velmi zle je to tym ze som to dostala skor alebo je to normalne ? Prosiim

Lilajdkd

V prvom rade...baby nebojte sa to povedat mamke...ona je ta ktora to vie pochopit a je ta ktora si tym tiez presla..ked som to dostala ja ,bala som sa jej to povedat ...bala som sa ako zareaguje...ale potom som zistila ze je to total normalna vec a pochopi to aj mamka aj ocko takze ziaden strach!!!

Natka 006

Baby caute ak sa na to lto niektora z vas pozrie prosiiiim bola by som rada keby ste mi odpovedali mam 12 rokov a uz mozno polroka (ak nie viac) sa mi na nohavickach objavuju cervene skvrny vacsinou je to vecer lebo ked sa. vecer pozrem tak to je uz hnede zaschnute ale ked sa pozrem cez den tak nic.Neviem ani kedy mi to z tade vyteka lebo je to slabucke iba obcas ma trochu pobolieva v podbrusku a co je na tom najhorsie ze sa mi to opakuje dost nepravidelne (chapem ze zo zaciatku to je nepravidelne ale toto sa opakuje napr.1 den potom tyzden pokoj potom 3 dni a dva dni pokoj atd.) prosim nevietr co by to mohlo byt ci je to naozaj to z mamou
sa o tom este bavit nechcem.ale som zufala nwm co mam robit a budem rada za kazdu radu

te bavit nechcem ale som zufala
nwm co mam t

Kvietok183

Podľa mňa táto téma bude aktuálna vždy. Dievčata rastú a stále majú rovnaký problém. Prvý krát som "to" dostala u babky v auguste 2016. Mám 11. Našťastie som tam bola so sesternicou a sestrou tak som to povedala im a nie babke. Ony to povedali mojej mamke. Čiže ma ušetrili trápenia aj keď som sa o tom s mamkou už rozprávala bála by som sa jej to povedať. Potom som čakala mesiac, dva a stále nič. Ďalšie som dostala až na silvestra. Dúfam, že teraz to už bude naozaj. Vždy som sa na to tešila ale teraz keď "to" mám tak sa neteším. Ale aspoň viem, že som dospelá. Prajem všetkým dievčatam veľa šťastia. Ahoooj! :)

pomocnica

Pikenko420-práveže keď máš už 16, tak sa nemáš za čo hanbiť, to je normálka, u 16 ročnej baby. Keby si mala 10 tak to je trochu také, ale veď už si o chvíľu dospelá, tak sa nemusíš báť hovoriť s mamkou o takých veciach. :)
Veľa šťastia. :)