Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

amy

ja by soms a chcela vyjadrit...nasledovne..podla mna v 14 ona nema jasno co je vsetko za sexom a podobne, ani nemoze v takom veku ty uz asi mas..a je velmi zranitelna a pod.takze vsetko je pre nu nove a tak by si mal byt trpezlivy a pockat az ona dospeje mozno dusevne..alebo az ty si budes isty,ze ona je dusevne zrelsia...

Jana123

Mato neboj, kludne sa s nou vyspi, ale rataj s nasledkami.. zavesi sa ti okolo krku a bude tazko zamilovana.. ale hlavne opatrne, bude ju to boliet.. ked sa s nou rozides, budes pre nu najvacsi.. vela zdaru!

fero1

Matko, neboj sa, od 1.1.2006 bude sex so 14 rocnou legalny takze sa nenechaj zastrasit. Vydrz este par dni a potom chod na vec.

Edi

Ahoj Maťo, mam kamoša ktorý má priateľku 14 ročnu a všetko je o.k, len jedna vec nech ti je jasná, pre ňu to bude šok a tak sa do teba zamiluje, že ak ju potom odkopneš, to bude mať brutálny dopad, ak moja známa ktorej sa to stalo a chrape s chlapcami deň a noc a vždy s inými a možno už aj za peniaze, poradiť sa jej nedá, jej je takto fasa, ale každý vie o čo vlastne ide . . .

xtinuska

ahoj monika.neviem presne ake mas problemy.ale nieco som citala a amla som tiez problemy s krvacanim.ak si tu tak sa ozvi,popisem ti viac o tom.pa martina

jatyon

uz sme ti poradili.
ist na pohotovost.
setrnejsie sa milovat
preco nie si este na pohotovosti ???
preco miesto toho tu vypisujes ???