Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

tea

DAJTE SI POHOV...ona este len dospieva, ak je aj vzrusena, sex by pre nu mohol byt v tomto veku skor traumou, ako peknym zazitkom, je to dieta. Zakon ti to tiez nedovoluje, pohlavne by si zneuzil maloletu - a to aj v pripade jej suhlasu. Pockajte si este.

extrem

pocuvaj brzdi. Od spravenia velkej chu...ny nesi daleko. Nezabudni si trstne zodpovedny a keby nahodou bola nejaka nehoda,tak mas problem.aj ked v pripade tvojej frajerky strnastky je sice uz trestne zodpovedna,no nieje plnoleta a za zneuzitie neplnoletej mozes dostat az 4 roky tak pouvazuj[to len tak keby tu nehodu nepochopila].Ked uz nemozes vydrzat tak si najdi niekoho od 18 vyssie,je to istejsie.

babulka

O sexe sa s nou musis porozpravat a do nicoho ju nesmies nutit.Ja mam 16 a so sexom som zacinala v 14.tak ako hovorim staci sa len poropravat...

janka

cawte ludia..mam 15 rokov...3 mesacny vztah s chalanom ale na sex ani nepomyslim lebo tie nasledky co mozu byt...fakt s rozumom ludia..kamoska ma 14 a ma 19 rocneho ale on je tak strasne nadrzany ze je schopny vypat sa s nou v 14tich...majte rozum...fakt

karin_3

14-rocna je este pod zakonom, a ak s nou budes mat sex a nedajboze otehotnie budes stihany za trestny cin....tak s rozumom...

Dajtn

Mám krásny vzťah s 15 ročným dievčaťom a rád by som vedel či ešte je alebo už nieje po zákonom nakoľko by sme sa spolu už radi aj vyspali?

Stefi

Mato, podla mna je to pre nu priskoro.ved si uvedom,co na to jej rodicia aj ked sa mozte na nich vykaslat...predsa len je este mlada,a nahodou si nedate pozor a znicis jej tym cely zivot...tak si daj pozor a rdsej este pockaj