Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

mato666

Ma este niekdo tejto teme este nejake dotazy?Rad by som ju uz ukoncil...Ak ano tak napiste este.aristokrat ak si este tu tak sa mi ozvi...Este raz diki za dotazy.

Andrej

Mato666,
si hrdina, ze si sa na tejto teme este ozval. :) Na zaciatku sa ludia do teba celkom slusne pustili. Neskor sa nasli aj pozitivne reakcie. Drzim palce.

Sisi

Viem,ze o tomto ste sa bavili uz davno, ale tiez by som sa chcela vyjadrit. Urcite si nemyslim, ze mato je uchyl ani pedofil, pretoze, keby nechcela, tak hadam povie nie? Je fakt, ze teraz su dievcata vyspelejsie o dost skor a maju chut na vselico- ale urcite su neni take sproste. Ja mam 16 a mam 20 rocneho priatel s ktorym chodim uz 2 roky, a maly sme rovnake problemy- vtedy som chcela aj nechcela, ale dohodli sme sa a on na mna pockal, aj ked viem, ze tobolo prenho tazke.....

Donovan

Presne to isté sa stávalo aj mojej priateľke : zvyšený tlak,ohromný buchot srdca,ale všetko je len dôkazom toho a to je na 100% isté,že je to strach.Ona si určite myslí,že od bozkávania sa to bude vyvíjať rýchlejšie a z toho ma strach.Predpokladám,že je ešte panna,takže jej strach je úplne oprávnený a taktiež sa bojí,že by ťa v tomto smere mohla sklamať.Podstatné je aby si na všetko išiel veľmi,ale naozaj veľmi pomaly,myslím,že ona ti za to stojí.A čo sa týka rozdielnosti veku,nerobíte nič nezákonné a za druhé je to vaša osobná vec.

Sussie

Maťo, vzhľadom k tomu, že si ešte matne spomínam na to ako so mnou mlátili hormóny v 14 radím ruky preč...chvela by som sa nacelom tele...pristala takmer na všetko a potom to trpko oľutovala...o panenstvo som prišla o dosť neskôr, ale i to ľutujem že to nebolo až teraz s mojím terajším partnerom...nerob nič...ak zostanete spolu, nič vám neutečie a ak nie, nebudete musieť ľutovať...ani ty ani ona...všetko naj...

aristokrat

čo sa týka trestného činu tak podľa platného trestného zákona je človek právne zodpovedný až od 15 rokov. No Nový trestný zákon 300/2005 ktorý nadobudne platnosť 1.1.2006 hovorí o trestnej zodpovednosti už v 14 rokoch. A čosa týka sexu, takje najdôležitejší dialóg. V Dnešnejdobe su dievčaté dosť vyspelé ale záleží v prvom rade na nej. nechcem ti radiť ale nenú´t ju do ničoho. Musí k tomu dospieťona sama, ale nie len peto "Tak mu dám lebo ho nechcem stratiť."
Nezabúdaj. DIALÓG.

S pozdravom aristokrat

consie

Ahoj Mato! Som si vedoma toho, ze ste kecali pred dvoma dnami, ale snad si tento odkaz este najdes. Takto sa to tazko analyzuje, bolo by fajn, keby som viac o vas vedela. Prezila som taky isty vztah s rovnakymi problemami, s este vacsim vekovym rozdielom, ak mas este zaujem mozme sa o tom porozpravat a mozno ti moje nazory a rady pomozu. Tak ak budes chciet, ozvi sa na consie@azet.sk drz sa

ida_8

mato666, mozem aj ja polozit otazku? co na to vase kamartstvo hovoria jej rodicia (pestuni)? sex so 14 je trestny cin. radsej nerob blbosti, lebo ta niekto uda a basu mas istu. nech sa dari.