Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

Kačena

Hm...... to je ťažké povedať je to individualne, hoci važne ten vek :( ak ju skutočne miluješ tak počkáš ak bude na sex zrela a kecať je treba a O UPLNE VŠETKOM . a ak sa chveje? spytaj sa jej preco ... mozno je to strach, možno ....... neviem ved ak ceš tak napíš majla a ti môžem poradiť :)

Euronimos

Ak chceš zažiť rozkoš nájdi si na to 18-tku, alebo 25-tku. A nie dieťa, ty 666. Vieš čo to vôbec znamená. Prečítaj si desatoro satanových prikázaní zeme. Jedno hovirí:"Nikdy neubližuj deťom". Ak by si s ňou teraz obcoval zničil by si jej dokonalú predstavu o normálnom sexe.Ak si chlap tak počkáš. Ave Satan.