Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

gomez

Vzhľadom na jej vek a nevyzretosť (sorry za tvrdé slová) je veľká pravdepodobnosť že ťa znenávidí. A duplom keď to nebude podľa jej "princeznovských" predstáv. V každom prípade všetka zodpovednosť za výsledok leží na tebe.

sofinka

podla mna ty co pisu ze ano, ze je vhodny sex su deti.. ja som panenstvo stratila skoro a lutujem to az teraz postupom casu... je to hlupost treba pockat co najviac

14rocna

no, vzhladom na to, ze mato666 sa tu uz riadne dlho neukazal, tak jemu uz asi moc nepoviem, ale moj nazor, ako 14 rocnej baby: som psychicky velmi vyspela, ale este by som urcite nespala s chalanom kvoli: "trestny cin". ale aj v 15... co ja viem... len s muzom, ktoreho poznam velmi dlho a milovala by som ho a vedela by som, ze on mna. nikdy nie len kvoli udrzaniu vztahu. ale vzdy je lepsie pockat (len zasa neprepast tu PRAVU prilezitost :-)

loluska

mato,ja si myslim ze ked sa dvaja maju radi preco nie?ale zase sa do toho nehrnte pretoze ona ma 14 a mozno ti povie ze to chce len aby ta nestratila ale potom to bude lutovat...myslim si ze 14 je dost skoro ale chapem aj to ked sa mate radi a ste uz dost dlho spolu aby ste to skusili....skus sa snou o tom porozpravat a zistis aka je ci to naozaj chce.....a ak ano tak by v tom nemal byt problem ked sa lubite.vela stastia

radka

ja mam 13 a priatela 15 .som vyspela a rozhodla som sa ze o panenstvo pridem s nim ak sa to stalo ziadny problem ja som spokojna bo ho milujem a on tiez.vsetci sme spokojni tak preco nie???

nikuska

Mato!V 14-tich je to velmi skoro.Aj ked sa s nou o tom porozpravas a ona ti bude tvrdit,ze to chce.Neni to tak!Povie to len preto aby ta nestratila a okrem toho si moze zacat myslet,ze ju mas len na jedno a to snad nechces!Ak ju mas naozaj rad,tak s tym pockaj.Poznam holky,ktore s tym zacali v 13-14-tich a teraz sa uz k****a vsade kde sa len da.Pardom,ze som to tak napisala,ale to pekny nazov ani len nema.Tak jej to nepokaz a pockaj s tym...Ved o nic neprides ty ani ona...A okrem toho pre dievca je strata pannenstva velmi vzacna,tak ked o tych par rokov pride ta spravna chvilu-urob to pre nu co najvynimocnejsim! :)Vela stastia!

kikusa333

ja mam tiez 14 a moj chalan 18 a co je na tom.secko je v pohodka a aj my.ze??neviem preco odsudzujete takychtop ludi-kazdeho osobna vec je co robi..ked z toho pravdaze nesu nasledky.!!

xyz

Prečo je štúdium lepšie ako SEX?
1. Nie je problém nájsť nikoho, s kým to budeš robiť.
2. Keď si unavený, môžeš to nechať a pokračovať neskôr.
3. Môžeš skončiť predčasne bez pocitu viny, či zahanbenia.
4. Keď otvoríš hnihu, nemusíš mať starosť o to, kto ju mal pred tebou.
5. Trochu kávy a môžeš to robiť celú noc.
6. Keď nedokončíš kapitolu, nebude sa o tebe hovoriť, že si expert na baterky.
7. Môžeš to robiť a súčasne jesť a pozerať televíziu.
8. Nedostaneš sa do trapnej situácie, keď ťa v najlepšom pristihnú rodičia.
9. Nemusíš pri tom ani odložiť polliter.
10. Keď si si nie istý, môžeš požiadať spolubývajúceho o pomoc!
11. Keď máš iba 14 tak sa nedostaneš do kriminálu naopak, každy ťa da za vzor a získaš tým väčšie možnosti v staršom veku.