Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

hapči

vies co mato ja mam 14 a poviem ti podla mna je vzrusena co je normalne a povedala by som ze na sex je to priskoro lebo by ju asi rodicia zabili a to este nic asi by mala byt este pod zakonom.zalezi aj na to ci ju mas rad alebo to chces len vyskusat z mladsou.cavko

milos

Mily Mato. Svojej priatelke kup radsej lizatko a babiku , alebo pozvi do lunaparku nech sa hra radsej s tym a nemysli na sex, lebo to cloveka velmi laka a lutovat cely zivot kvoli somarine sa ti velmi neoplati . Poznam takyto pripad zo svojho okolia a ten chalan lutuje to zopar peknych rokov-odsedenych aj ked su teraz uz manzelia.Ta baba bola tiez vyspela , nezostala ani v tom len ich nacapala jej mama a bol problem a velky. Ked sa vratil z chladku stretli sa a ona zostala v tom , uz ako dospela zena. Aj ked to skoncilo ako v rozpravke cely dej bol uplne o niecom inom , ako z hororu hlavne pre toho chalana,tak si poriadne rozmysli co urobis aby si nedopadol podobne.

sona

ahoj,...ja som sona,...tiez mam 14 a moj chalan ma 18,...a chodime spolu uz 10mesiacov,..trestny cim to podla zakona este je,...